İskoçyalı'nın Dokunuşu (Serisi 3) - Karen Marie Moning - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İskoçyalı’nın Dokunuşu (Serisi 3) – Karen Marie Moning

İskoçyalı’nın Dokunuşu (Serisi 3) – Karen Marie Moning

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Mart 27th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 140
Yazar: Karen Marie Moning

1.623 Kişi Tarafından Görüldü

İskoçya’nın dağları, Brodie Kalesi, 1308 Adam Black, Büyük Salonda beliriverdi. Sessizce ateşin önünde yükselen savaşçıyı inceledi.

Circenn Brodie, Brodie nin toprak sahibi ve lordu, dünyada sadece var olmak için değil onu fethetmek için doğan bir adamın cazibesini taşıyordu. Güç hiç hu kadar haçtan çıkarıcı olmamıştı, diye düşündü Adam, en azından belki de benim için.

Adam sessizce belirdiğinde düşüncelerini ateşten uzaklaştırdı.

Ne istiyorsun? dedi Circenn.Ses tonu Adamı şaşırtmadı. Uzun zaman önce bu İskoç lordundan nezaket beklememesi gerektiğini öğrenmişti. Peri kraliçesinin ölümcül soytarısı Adam Black, Circennin zorlukla katlandığı sinir bozucu biriydi. Adam, ateşe yakın bir sandalyeyi tekmeleyerek üstüne yayıldı. Aylar süren yokluğumun ardından beni böyle mi selamlıyor sun?

Haber vermeden ortaya çıkmandan hoşlanmadığımı biliyorsun. Yokluğun paha biçilmez bir hazine. Circenn ateşe doğru döndü. Uzun süreliğine gitseydim beni özlerdin, dedi kendinden emin bir sesle adamın yüzünü incelerken. Güçlü bir canavar gibi görünmesine rağmen yine de oldukça nazik davranıyor, diye düşündü Adam. Eğer Circenn Brodie vahşi bir Pict savaşçı gibi görünmek istiyorsa o zaman Dagda’da onlardan biri gibi davransa iyi ederdi.

Zamanın Sisi İçinde Bir kadın

 Lisa dünyanın ayaklarının altından kayıp gittiğini hissettiğinde, 21. yüzyılda yaşayan özgür bir kadın olarak… başka bir yüzyıla gideceğini asla hayal edemez. Fakat güçlü savaşçı çıplak bir halde, ateş püsküren gözlerle bakarken her şey fazlasıyla gerçek ve… tahrik edici görünür. Circenn her ne kadar karşı koyulmaz biçimde çekici olsa da Lisa’nın şiddetin ve barbarlığın hüküm sürdüğü bu topraklarda kalmaya niyeti yoktur. Ancak yakışıklı savaşçının onun için başka planları olduğunu anlayacaktır.

Ölümsüz Güçleri Olan Bir Savaşçı

Circenn antik yasalar ve büyüyle yönetilen bir dünyada yaşayan İskoçyalı bir savaşçıdır.

Yine de Brodie Kalesi’nin lordunu hiçbir güç önünde birdenbire beliren güzel Lisa’ya hazırlayamayacaktır.

Kaderin bir oyunu olarak genç kadın zamanda 700 yıl geriye gitmiştir ve şimdi Circenn’in odasında, hiç istemese de onu baştan çıkarmaktadır. Yakışıklı İskoçyalı savaşçı, bu kadın için sahip olduklarını feda edecek ve gerekirse önüne çıkan her şeyi yok edecektir.

Kısa Özet

İskoçyalı’nın Dokunuşu Highlander Serisi 3 romanından kısaca bahsedecek olursak;

Circenn ölümsüz bir İskoç savaşçısıdır ve yaptığı bir lanet yüzünden Lisa 21. yüzyıldan bir anda kendini 14. yüzyıl İskoçya’sında bulur.

Circenn onun düşman olup olmadığını anlamaya çalışır. Aynı zamanda kendi kurallarını yıkan bu kadından etkilenmeden de edemez. Lisa ise geride bıraktığı hasta annesi yüzünden mutsuzdur ama Circenn’den ayrı kalmak da istemez.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“İskoçyalı’nın Dokunuşu (Serisi 3) – Karen Marie Moning” için 5 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.