İnan Bana (Bana Dokunma 4) - Tahereh Mafi - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İnan Bana (Bana Dokunma 4) – Tahereh Mafi

İnan Bana (Bana Dokunma 4) – Tahereh Mafi

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Kasım 17th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 182
Yazar: Tahereh Mafi

587 Kişi Tarafından Görüldü

Juliette gibi, insanları dokunarak öldürebildiğiniz için on yedi yaşınızda korkunç bir despotu devirip Kuzey Amerika’nın yöneticisi olsanız ne yapardınız?

Hem de öldürdüğünüz o despot, âşık olduğunuz adamın babasıysa, insanları nasıl yöneteceğinize dair en ufak bir fikriniz yoksa ve geçmişe dair korkunç gerçekler birer birer ortaya çıkarsa?..

Juliette bu kez çok derinlerdeki düşmanlarla savaşmak zorunda.

Bana Dokunma serisi, İnan Bana ile yeniden başlıyor!

Hazır mısın?

Özet

Tahereh Mafi’nin İnan Bana’yı yazması hem iyi olmuş hem de kötü. Yani çoğu seri isyanın sonu gelince biter bu seri bitmemiş oluyor ve isyan bittikten sonra yaşanan olayları da görüyoruz bu açıdan iyi -ki asıl isyan şimdi başlıyor.

Anında New York Times en çok satanı! Juliette ve Warner’ın hikayesi, Tahereh Mafi’nin çok satan Shatter Me serisinin heyecan verici dördüncü bölümünde devam ediyor.

Tek dokunuşla öldürme gücüne sahip kız, artık dünyayı avucunun içinde tutuyor. Juliette Ferrars kazandığını düşündü. Sektör 45’i devraldı, Kuzey Amerika’nın yeni Yüksek Komutanı seçildi ve şimdi Warner’ın yanında. Ancak bir trajedi baş gösterdiğinde, hem çevresinde hem de içinde barınan karanlıkla yüzleşmek zorundadır.

Zorluklar karşısında kim olacak? Sahip olduğu gücü kontrol edip iyilik için kullanabilecek mi?

“Bir sonraki bölüm için yüksek sesle inleyen hayranlar olacak.”Booklist

Ve Shatter Me serisinin şok edici beşinci kitabı Defy Me’yi kaçırmayın !  Kirkus İncelemeleri

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.