İlk Gelen Skandal (Rokesbys Bridgerton Prequels 4) - Julia Quinn - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İlk Gelen Skandal (Rokesbys Bridgerton Prequels 4) – Julia Quinn

İlk Gelen Skandal (Rokesbys Bridgerton Prequels 4) – Julia Quinn

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Şubat 17th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 301
Yazar: Julia Quinn

667 Kişi Tarafından Görüldü

İlk Gelen Skandal; Alfabetik olarak adlandırılan sekiz kardeşten önce Bridgerton’lar vardı. Bridgerton prequel serisinin dördüncüsünde, The Other Miss Bridgerton’ın ardından , her şeyin başladığı yere geri dönüyoruz. . . 1 numaralı New York Times  çoksatan yazarı Julia Quinn’den

 

Ona iki seçenek sunuldu…

 

Georgiana Bridgerton evlilik fikrine karşı değil. Sadece bu konuda bir şeyler söyleyebileceğini düşünmüştü. Ancak çeyizi için kaçırıldıktan sonra itibarı pamuk ipliğine bağlıyken, Georgie’ye iki seçenek sunulur: hayatını bir kız kurusu olarak yaşamak ya da hayatını mahveden haydutla evlenmek.

 

Seçenek 3’ü girin

 

Bir kontun dördüncü oğlu olan Nicholas Rokesby, kendi yolunu çizmeye hazırdır. Tıp eğitimini tamamlamaya yakın olduğu Edinburgh’da bir hayatı var ve bir eş bulmaya ne zamanı ne de ilgisi var. Ancak komşu kızı Georgie Bridgerton’ın yıkımla karşı karşıya olduğunu öğrendiğinde, ne yapması gerektiğini bilir.

 

Kolaylık Evliliği

 

En romantik teklif olmayabilir ama Nicholas hayır diyeceğini hiç düşünmemişti . Georgie kimsenin kurbanı olmak istemiyor ve ayrıca birbirlerini asla çocukluk arkadaşlarından başka bir şey olarak düşünemezler… yoksa yapabilirler mi?

 

Ancak alışılmışın dışında flört etmeye başlarken, eski kafiyede yeni bir bükülme keşfederler. Önce skandal sonra evlilik gelir. Ama sonra aşk gelir …

Bir önceki yazımız olan Kedi Kadın (Ruh Hırsızı DC ICONS 3) - Sarah J. Maas başlıklı kitabımızda Kedi Kadın (Ruh Hırsızı 3) - Sarah J. Maas, Kedi Kadın (Ruh Hırsızı 3) - Sarah J. Maas ekitap indir ve Kedi Kadın (Ruh Hırsızı 3) - Sarah J. Maas ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.