İlk Buluşma - Sue Watson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İlk Buluşma  –  Sue Watson

İlk Buluşma – Sue Watson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 21st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 386
Yazar: Sue Watson

661 Kişi Tarafından Görüldü

İlk buluşma “Orjinal İsmi First Date”; Tüm hayatı boyunca Alex gibi bir adamla tanışmayı bekledi. Ama o da bekliyordu. Ve onu bir kez ele geçirdiğinde, gitmesine asla izin vermeyecek…

Hannah , hayatının emniyette olması için her şeyi yaptı. Koruyucu ailede büyüyen istikrarsız çocukluğundan çok uzakta, tatlı, küçük, dağınık dairesinden ve bir sosyal hizmet görevlisi olarak tatmin edici işinden memnun. 36 yaşında asla aşık olamayabileceğinden sessizce endişeleniyor. Ama aksi takdirde hayatı onun olmasını istediği yerdedir.

Ta ki en iyi arkadaşı tarafından bir flört uygulamasına katılması için teşvik edilene kadar Alex ile tanışır.. Karşı konulmaz derecede yakışıklı. Onunla aynı müziği seviyor. Aynı yemek de. İkisi de dünyayı gezmenin hayalini kuruyor ama Devon’daki sahildeki bir kulübeye kaçmaktan eşit derecede mutlu olacakları konusunda hemfikir. İkisi de bir gün bir Labrador sahibi olmayı çok isterdi. Sanki onun için yaratılmış. Sanki o gerçek olamayacak kadar iyi.

Hannah’nın arkadaşları ondan pek emin değil. Ama Hannah mükemmel olduğunu düşünüyor.

Hangisi iyi. Çünkü Alex onun da kendisi için mükemmel olduğunu biliyor. Aslında, tam da aradığı kız o…

Ve Hannah’nın onun hayatını güvenli kılmak için yaptığı hiçbir şey yeterli olmayacak.

Karanlık takıntı ve internet üzerinden flört hakkında sürükleyici ve merak uyandıran bir psikolojik gerilim. Aramızdaki Eşin Hayranları , Arkadaşlık İsteğive Gone Girl bu tartışılmaz çarpık aşk hikayesine bayılacak.

Sue Watson Kimdir

Sue Watson, ilk kitabını yazana kadar BBC’de bir TV Yapımcısıydı.

Şimdi USA Today’in en çok satan yazarı olan Sue, bir milyonun üzerinde kitap sattı ve büyük sürprizlerle psikolojik gerilimler yazarak hayatın karanlık tarafını araştırıyor.

Aslen Manchester’lı, şimdi ailesiyle birlikte, gününün çoğunu yazarak ve erteleyerek geçirdiği yapraklı Worcestershire’da yaşıyor. Hobisi, kanepeden diyet ve egzersiz programlarını izlerken pasta yemektir, uzun yıllar pratik yaptıktan sonra mükemmelleştirdiği bir beceridir.

Bir önceki yazımız olan Mükemmel Gibi Bir Şey - S.C.Stephens başlıklı kitabımızda Mükemmel Gibi Bir Şey S.C.Stephens, Mükemmel Gibi Bir Şey S.C.Stephens ekitap indir ve Mükemmel Gibi Bir Şey S.C.Stephens ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.