İhanet Ateşi (Modern Bir Sherlock Macerası) - Douglas Preston - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İhanet Ateşi (Modern Bir Sherlock Macerası) –  Douglas Preston

İhanet Ateşi (Modern Bir Sherlock Macerası) – Douglas Preston

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Aralık 20th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 374
Yazar: Douglas Preston

407 Kişi Tarafından Görüldü

İhanet Ateşi (Modern Bir Sherlock Macerası); FBI Özel Ajanı Aloysius Pendergast, Louisiana’daki eski aile evini ziyaret ediyor.  Ancak karısının eşyalarını inceleyen ajan, şaşırtıcı bir ipucu yakalıyor.

Güvenilir dostu Teğmen Vincent D’Agosta’dan yardım isteyen Pendergast, karısının son günlerinin üzerindeki sır perdesini araştırmaya başlıyor.

İntikam tatlı değildir: O gereklidir.

Bugün öldürüldüğünü öğrenir.

Yarın onun en saklı sırlarını öğrenecek ve onu merak etmeye bırakacak: Evlendiğim kadın kimdi? Neden öldürüldü? Ve hepsinden önemlisi. . . Onu kim öldürdü?

Özet

Özel Ajan Aloysius Pendergast , New Orleans’taki ailesinin çiftliğini ziyaret ederken, yanlışlıkla karısı Helen’in Afrika’da safari sırasında ölümünün bir kaza olmadığına dair kanıtları ortaya çıkartır.

Helen’in katilini ararken arkadaşı polis teğmeni Vincent D’Agosta’nın yardımına başvurur .

Bununla beraber, araştırmaları Helen’in öldürülmesinden sorumlu aynı komplonun dikkatini çekti ve D’Agosta ölümcül bir tehlikeye girdiğinde, Pendergast Louisiana bataklığının derinliklerine inmek ve komplonun boyutunu ortaya çıkarmak için Kaptan Laura Hayward’a başvurmak durumunda kaldı.

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.