Hollowpox: Morrigan Karga Avı 3 - Jessica Townsend - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hollowpox: Morrigan Karga Avı 3 –  Jessica Townsend

Hollowpox: Morrigan Karga Avı 3 – Jessica Townsend

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Nisan 14th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 265
Yazar: Jessica Townsend

128 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Hollowpox: Morrigan Karga Avı Kitap 3; Morrigan Crow ve arkadaşları, elit Wundrous Society’nin gururlu akademisyenleri olarak ilk yıllarında hayatta kalmayı başardılar, alçak Korkunç Pazar’ın yıkılmasına yardımcı oldular ve Unit 919’a sadık olduklarını kanıtladılar. Şimdi Morrigan yeni ve heyecan verici bir zorlukla karşı karşıya: gizemli Wretched Arts’ta ustalaşmak , ve onu tüketmekle tehdit eden gücü kontrol et.

 

Ancak Nevermoor’u tuhaf ve korkutucu bir hastalık ele geçirmiş ve enfekte olmuş Wunimal’ları avdaki akılsız, kısır Unnimal’lara dönüştürmüştür.  Ve sevdiği şehirde korku içinde olan Morrigan, kendisini ve Nevermoor’daki herkesi hayal ettiğinden daha fazla tehlikeye atacak olsa bile Hollowpox’a bir tedavi bulmanın kendisine bağlı olduğunu çabucak anlar.

 

JESSICA TOWNSEND bazen Londra’da, bazen de büyüdüğü Avustralya’daki Sunshine Coast’ta yaşıyor. Daha önce bir metin yazarı ve Steve Irwin’in Avustralya Hayvanat Bahçesi için bir çocuk vahşi yaşam dergisinin editörüydü.

 

Nevermoor serisinin yazarıdır ve ilk romanı Nevemoor: The Trials of Morrigan Crow ile Waterstones Çocuk Kitapları Ödülü Genç Kurgu Kategorisini kazandı .

Bir önceki yazımız olan İnsanlar - Matt haıg başlıklı kitabımızda İnsanlar - Matt haıg, İnsanlar - Matt haıg ekitap indir ve İnsanlar - Matt haıg ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Hollowpox: Morrigan Karga Avı 3 – Jessica Townsend” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.