Hayatını Piç Etme - Gary John Bishop - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hayatını Piç Etme – Gary John Bishop

Hayatını Piç Etme – Gary John Bishop

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 12th, 2018
Dil: Türkiye
Sayfa: 192
Yazar: Gary John Bishop

4.400 Kişi Tarafından Görüldü

Amazon’un çok okunanlar listesinden aylardır inmeyen ve yayın hakları 15 ülkeye satılan Hayatını Piç Etme şimdi doludizgin Türkçe’de!

Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı, S*ktir Et ve Ferrari’sini Satan Bilge’nin çizgisindeki bu kitap, gerçek potansiyeline uyanman, kendini düzeltmen ve hayatının içine olağanüstü bir giriş yapman için evrenin sana vurduğu sözlü bir şamardır. Gary John Bishop basmakalıp ifadelerden uzak, dürüst anlatım biçimiyle, kendine dayattığın sınırların ötesine geçmen için pratik ve alışılmadık bir yaklaşım sunuyor.

UYAN. Sen olağanüstü mucizevi bir varlıksın.

Yaşamını en iyi şekilde sürmenin yoluna taş koyan nedir? İnsanların çoğu başkalarıyla olan ilişkilerine, para, iş ya da talihsiz koşullara atıfta bulunur. Bu cevapların hiçbirinin önemi yok. Gary John Bishop, kişisel gelişim uzmanı olarak, insanlarla onlarca yıl yaptığı çalışmaların sonucunda engelin sadece tek bir şey olduğunu keşfetti: SEN. Eğer alıngan biriysen, okumayı şimdi bırak. Bu sana göre bir kitap değil.

Hayatını Piç Etme Kitabı Tanıtım Amaçlıdır.

Ama eğer her zaman istediğin şeyleri, ifade edilmeyi bekleyen bir potansiyel kuyusu gibi, kendi içinde yer etmiş haliyle bulma gücünü sana kazandıran bir kitap arayışındaysan, şanslısın. Hayatını P*ç Etme pes etmiş ve yenilgiye uğramışlar için bir el kitabı, gerçek yaşam değişimi ve kendi azametini serbest bırakmak için bir manifestodur.

Kendini berbat hissetmekten bıkıp usandın mı? Gary John Bishop, hayatını piç eden ne varsa imha etmen ve tam anlamıyla güncellenmiş bir SEN’e geçmen için gerekli araçları birer birer gözler önüne seriyor.

Hayatını Piç Etme’de Seni Bekleyen Yedi İddia

•       İstekliyim

•       Kazanmak için can atıyorum

•       Kontrolüm altında

•       Belirsizliği kucaklıyorum

•       Ben düşüncelerimden ibaret değilim; yaptıklarımdan ibaretim

•       Ben azimliyim

•       Hiçbir beklentim yok ve her şey kabulümdür

“Her şey mucizeye uyanmakla başlar,” diyor Gary John Bishop. “SEN olağanüstü mucizevi bir varlıksın.” Yolunda duran, diğer insanlar değil. Başarılı olma becerini bloke eden, içinde bulunduğun şartlar değil. Asıl sorun kendinde ve kafanın içinde dönüp duran negatif öz konuşmalarda gizli. Zihninden çık ve hayatının içine dal artık.

Hayatını Piç Etme’de Gary John Bishop ile 188 sayfa boyunca sürüp giden bir laklağın içine dalıyoruz. Harbiden sohbet ediyoruz çünkü ben çoğu yerde bir kitap okuduğumu unuttum. Bu frekansı her yazar yakalayamaz, her okur da tutturamaz. Gary ile muhabbetin dibine vurmayı başardığımız için gerçekten mutluyum. Gary, hayatımızda b*ka sarmış olan tüm yanlışları düzeltmek için hangi kapılardan geçmemiz gerektiğini öğretiyor. Ama asıl mevzu bunu yapış şeklinde.

Gaz vermiyor, tavsiye vermiyor, öneride bulunmuyor. Size açık olan kapıları gösterip hangi kapıdan geçtiğinizde neler olacağını, nasıl kapıyı seçimi yapacağınızı, hatta neden bir kapı seçip seçmemeniz gerektiğini bile anlatıyor!

Kısa bir kitap olmasına rağmen Hayatını Piç Etme kitabı gerçekten deneyimler, ufuk ve zihin açıcı terapiler topluluğu. Bir de kitapta Instagram’da, Twitter’da orada burada paylaşabileceğiniz yığınla seçme alıntı var.Alıntılar öyle bayat adamlara ait değil. Epictetus, Seneca, Sokrates, Aristo, Tacticus ve Theodore Roosevelt gibi adamlardan bolca konuyla ilişkili alıntılar var.

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Hayatını Piç Etme – Gary John Bishop” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.