Hala Benimle (Benimle Serisi 3-Final) - Jessica Cunsolo - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hala Benimle (Benimle Serisi 3-Final) – Jessica Cunsolo

Hala Benimle (Benimle Serisi 3-Final) – Jessica Cunsolo

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 28th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 221
Yazar: Jessica Cunsolo

517 Kişi Tarafından Görüldü

Hala Benimle (Benimle Serisi 3-Final); Jessica Cunsolo’nun O Benimle ile başlayan destansı romantizmi, sonuna kadar, kalp durduran bir sonuca varıyor. Amelia Collins ve Aiden Parker için aşk hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Akla gelebilecek her türlü zorlukla karşı karşıya kaldılar: araba kazaları, iz sürücü saldırıları, kötü babalar, kötü rakipler, birbirlerine aşık olma ve sonunda duygularına teslim olma.

Aiden ve Amelia geleceklerini planlamaya başlarken, her şeyi yok edebilecek yeni bir tehdidin ortaya çıkması şaşırtıcı değil. Amelia bir kez daha sevdiklerini korumaya çalışırken, arkasında istemeden bir dizi ipucu bırakır ve takipçisi onun peşindedir.

 

 

Aşk ve hayatta kalma arasında imkansız bir seçimle karşı karşıya kalan Amelia ve Aiden’ın birbirlerine olan bağlılığı daha önce hiç olmadığı gibi test edilir. Ama soğukkanlı bir katilin dengi olmayabilir.

Benimle serisinin heyecanlı finali nefesinizi kesecek. .

yazar hakkında

Jessica Cunsolo’nun genç yetişkin dizisi With Me, 2015 yılında platformda ilk hikayesi She’s With Me’yi yayınlamasından bu yana Wattpad’de 140 milyondan fazla okundu. Roman o zamandan beri 2016 Watty En İyi Genç Kurgu Ödülü’nü kazandı ve Fransızca, İspanyolca ve İngilizce olarak yayınlandı.

Hikaye ayrıca Sony Pictures Television ile TV için geliştiriliyor.

Bir önceki yazımız olan Benimle Kal (Benimle 2) – Jessica Cunsolo başlıklı kitabımızda Benimle Kal (Benimle 2), Benimle Kal (Benimle 2) ekitap indir ve Benimle Kal (Benimle 2) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.