Gümüş Gözyaşları - Kristin Hannah - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gümüş Gözyaşları – Kristin Hannah

Gümüş Gözyaşları – Kristin Hannah

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Şubat 28th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 349
Yazar: Kristin Hannah

976 Kişi Tarafından Görüldü

Ailenin ve aşkın gücüne dair muhteşem bir roman… Çok sevdiği karısı Mikaela geçirdiği bir kaza sonucu komaya girince Liam’ın dünyası başına yıkılır.

Liam karısının bir daha asla uyanamama ihtimaline rağmen hem umudunu yitirmemeye hem de çocukları için güçlü olmaya çalışmaktadır. Günlerini Mikaela’nın baş ucunda oturup ona hatıralarını ve sevgisini anlatarak geçirmekte, bir mucize, bir umut ışığı görmek için dua etmektedir. Fakat daha sonra karısının geçmişine dair beklenmedik bir şey keşfeder:

Mikaela ilk evliliğini dünyaca ünlü bir film yıldızı olan Julian True’yla yapmış ve görünüşe bakılırsa onu hiç unutamamıştır. Liam yalnızca eski kocasının ismine tepki veren karısını hayata döndürmek için her şeyi göze alarak Julian’ı kasabaya çağırır.

Birlikte kurdukları o sıcacık aile ortamının acı verici sırlarla dolu olduğunu öğrenmek Liam’ı paramparça eder. Hayatlarına giren bu yeni gerçekle birlikte umutlar, acılar ve hayal kırıklıkları birbirine karışacak, bazı şeyler sonsuza dek değişecektir.

Gümüş Gözyaşları, aşk uğruna her şeyini riske atmaktan çekinmeyen sıradan bir adamın hikâyesini anlatırken evliliğe ve bağlılığa dair dokunaklı ve akıllardan çıkmayacak bir portre çiziyor.

“Bir çırpıda okunacak türden bir kitap… Elinizden bırakamayacaksınız. Bu hikâye sizi hem ağlatacak hem gülümsetecek.” New York Post

“Bu kitap bir mücevher! Hannah hikâyenin ana fikrini kusursuz bir temele oturtmuş ve satır aralarında anlatmak istediği her bir duygu damlası için derinlemesine düşünmüş.” San Jose Mercury News

 Özet

Bir ailenin başına gelen korkunç bir olayı, yine bu aileye ait sırları ve bunların üstesinden gelme çabalarını konu alıyor.

Liam Campbell’ın dünyası, karısı Mikaela’nın geçirdiği bir kaza sonucu komaya girmesiyle başına yıkılmıştır. Kendisi de bir doktor olan Liam günlerini karısının başucunda onunla konuşarak geçirir. Mikaela henüz uyanmamışken Liam karısının giysi dolabında Mikaela’nın geçmişine dair bir şeyler bulur.

Liam’dan önce bir evlilik yapan Mikaela bu evliliği hakkında Liam ile pek konuşmamıştır. Ancak o kişi son dönemin ünlü sinema yıldızı Julian True’dan başkası değildir.

Karısına her gün onlardan bahseden Liam, Julian’dan da bahseder ve Mikaela ilk kez bir şeye tepki verir. Karısının uyanması için her şeyi yapabilecek olan Liam, Julian’i hastaneye çağırmaya ve ondan Mikaela ile konuşmasını istemeye karar verir….

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Gümüş Gözyaşları – Kristin Hannah” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.