Gri Kız - Eleanor Hawken - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gri Kız – Eleanor Hawken

Gri Kız – Eleanor Hawken

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 11th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 175
Yazar: Eleanor Hawken

303 Kişi Tarafından Görüldü

Gri Kız – Eleanor Hawken; Mavi Kadın’ ın sürükleyici, ürkütücü devamı .

Zavallı Suzy, St Marks’taki zamanının korkunç olaylarını asla unutamayacağını düşündü, ancak o, hayaletler ve cinayetler (ve okul…) hakkındaki tüm düşüncelerini geride bırakmaya karar verdi. yaz için teyzesinin taşra malikanesinde kalmak için yola çıkar.

Ne yazık ki, bu hızlı bir şekilde olası görünmüyor. Neredeyse gelir gelmez Suzy izlendiğini hissetmeye başlar ve garip şeyler görmeye başlar.

Kız gerçek mi – yoksa tamamen daha uğursuz bir şey mi?

Başka bir hayaletin onu alt etmesine izin vermemeye kararlı, ama bu konuda başka seçeneği olmayabilir…

Yazar Hakkında

Eleanor Hawken gençlik yıllarını meşale ışığında hayalet hikayeleri anlatmak için pek çok fırsatın olduğu yatılı okulda geçirdi. Okuldan ayrıldıktan sonra üniversiteye gitti ve Felsefe bölümünden mezun oldu. Daha sonra Bath’da çocuk kitapları editörü olarak çalıştı ve Bath Çocuk Edebiyatı Festivali’ni kuran ekibin bir parçasıydı.

Eleanor, WILL SOLVIT adlı kurgu dizisini tasarladı ve Zed Storm takma adı altında kitaplar yazdı.

MAVİ KADIN’ı bu sıralarda yazdı. Eleanor ayrıca genç okuyucular için SAMMY FERAL’S DIARIES OF WEIRD serisini yazdı. Eleanor şimdi kocası ve küçük oğluyla Londra’da yaşıyor.

Bir önceki yazımız olan Mucizeler Dükkanına Dönüş - Debbie Macomber başlıklı kitabımızda Mucizeler Dükkanına Dönüş, Mucizeler Dükkanına Dönüş ekitap indir ve Mucizeler Dükkanına Dönüş ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.