Getirici - Samantha Towle - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Getirici – Samantha Towle

Getirici – Samantha Towle

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Temmuz 18th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 225
Yazar: Samantha Towle

1.070 Kişi Tarafından Görüldü

Getirici Samantha Towle’nın fark yaratan bir aşk hikayesi. Bazen bir aşk üçgeni gibi görünüyor, bazen öyle değil. fakat bir aşk labirenti! Lucyna şekilsiz olduğu için James’in evine gelip. Ona bakıp gidecekti.

 

Lucyna bir Getiricidir. Rolü ruhları Cennetin kapısına yönlendirmek olan duygusuz bir varlık. Ta ki James ile tanışana kadar. O anda, bildiği her şey duygu hissiyle sarsıldığında değişir. Meraklı ve kendine hakim olamayan Lucyna, şimdiye kadar sahip olduğu her içgüdüye, evrenin tüm yasalarına karşı James’e çekildiğini fark eder. biliyorki, aşık oldu. Ve bir Getiren için bu korkunç bir düşüş.

 

Ölüm hüzündür, aşk ızdıraptır. Max onun bir sonraki işiydi. Adını ölmeden hemen önce aldı ve ruhunu cennete götürmek onun içindi. O bir Getiriciydi. Sonra Max yalvarmaya başladı (sık sık yaptıkları gibi), ama kendisi için değil, oğlu James için.

 

Ona bakacak mıydı, babasını kaybettiği için üzülürken onu teselli edecek miydi? James hassas bir genç adamdı. Babasının ölümünü çok ağırdan alacaktı. ama Getirenler bu tür şeyler yapmazlar; onların münhasır işi, ruhları cennete götürmek.

 

Dünya işlerine karışmalarına izin verilmez. Ancak James’i gördüğünde daha önce hiç hissetmediği bir şey hissetti bir duygu, bir şok.

 

O bir Getiriciydi. Getirenlerin duyguları yoktur. Yine de kendine engel olamıyordu. Kendini amansızca James’e ve onun hayatına, sahip olduğu her içgüdüye, evrenin her yasasına karşı çekilirken buldu.

 

Yazar hakkında

 

Samantha Towle, New York Times, USA Today ve Wall Street Journal’ın en çok satan yazarıdır. Hull’un bir yerlisi, kocası, oğulları ve kızları ve üç büyük kürk bebeğiyle birlikte Doğu Yorkshire’da yaşıyor.

 

The Storm Series, The Revved Series, The Wardrobe Series, The Gods Series ve bağımsız romanlar, Trouble, When I Was Yours, The Ending I Want, Unuygun, Under Her, River Wild, Dead Pretty, çağdaş aşk romanlarının yazarıdır.

 

James Patterson ile birlikte yazılan The Two Week Stand ve Oyun Kurucusunu Görevden Almak. Ayrıca, The Bringer ve The Alexandra Jones Series adlı paranormal aşk romanları da yazmıştır. Bir milyondan fazla kitap satarak, kitapları sayısız en çok satanlar listesinde yer aldı ve şu anda on dile çevrildi.

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.