Fırtınada Yanacaksın - John Verdon - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Fırtınada Yanacaksın – John Verdon

Fırtınada Yanacaksın – John Verdon

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2018
Eklenme: Ekim 14th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 528
Yazar: John Verdon

19.758 Kişi Tarafından Görüldü

New York’un sessiz sakin kasabası White River’da bir keskin nişancı dehşet saçıyor ve öldürülen polisin telefonuna bir uyarı mesajı geliyor. Kimsenin kimseye güvenmediği soruşturmaya danışmanlık yapması için çağrılan Gurney’in ise elinde gizemli bir nottan başka bir şey yok.

Bir parktaki oyun alanında ayak tabanlarına üç farklı harf dağlanmış iki cesedin bulunmasıyla işler daha da karmaşık bir hal alırken yetkililerin resmi açıklamalarıyla ters düşen Gurney, kasabayı labirent gibi sarmış olaylar silsilesini tek başına çözmeye kararlı. Yaklaşmakta olan fırtına herkesi yakmadan cevaplaması gereken bir soru var: Bu akıldışı bulmacada gözden kaçırdığı şey ne?

“John Verdon şaşırtıcı olay örgüsü, katil avı ve akıllıca düşünülmüş karakterler yaratmada kendini kanıtlamış bir usta.”

-Publishers Weekly-

“Bir bulmacanın parçalarını yerleştirir gibi kitabın son sayfasına dek, katili bulacak olmanın tarifsiz hazzını suç romanlarına özgü gerçekçi gözlemlerle nasıl harmanladığına bakılırsa, bu serinin neden bu kadar popüler olduğunu anlamak zor değil.”

-Kirkus Reviews-

Fırtınada Yanacaksın Özeti

Son zamanlarda yabancı polisiye roman denilince akla gelen ilk isim olan John Verdon yeni romanı Fırtınada Yanacaksın ile yine okurları bir gizemin içine sürüklüyor.

John Verdon’un yarattığı Gurney, sessiz ve sakin bir kasaba olan White River’da yaşanan cinayet sonrası yine danışman olarak olayı incelemeye başlar. Cinayetlere bir yenisi daha eklenir ve bunda da gizemli ip uçları vardır. Kasabayı bir korku sarar ve Gurney içine düştüğü labirent şeklindeki cinayetleri çözmek için son ip uçunu anlamaya çalışır.

Bir önceki yazımız olan Karanlık - E. L. James başlıklı kitabımızda Karanlık E. L. James, Karanlık E. L. James ekitap indir ve Karanlık E. L. James ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Fırtınada Yanacaksın – John Verdon” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.