Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası - Taylor Jenkins Reid - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası – Taylor Jenkins Reid

Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası – Taylor Jenkins Reid

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 8th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 344
Yazar: Taylor Jenkins Reid

1.059 Kişi Tarafından Görüldü

New York Times En Çok Satanlar listesinde 3. sırada yer alan Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası (The Seven Husbands of Evelyn Hugo) kitabı siz okurlara bilgi ve tanıtım amaçlı sunulmaktadır.

Özeti

Neden o? Neden şimdi?

Monique tam olarak dünyanın zirvesinde değil. Kocası onu terk etti ve profesyonel hayatı hiçbir yere gitmiyor.

Evelyn’in lüks dairesine çağrılan Monique, aktrisin hikayesini anlatırken onu büyülenerek dinliyor. 1950’lerde Los Angeles’a gitmekten 80’lerde şov dünyasından ayrılma kararına ve tabii ki yol boyunca yedi kocaya kadar Evelyn, acımasız bir hırs, beklenmedik dostluk ve büyük bir yasak aşk hikayesini ortaya çıkarıyor. .

Yorumlar

“Evelyn’in bir ömür boyunca yarattığı destansı maceralar her okuyucuyu büyüleyecek.

PopSugar Daisy Jones & The Six’in yazarından “hepimizin içindeki Marilyn Monroe ve Elizabeth Taylor’a hitap eden ” büyüleyici bir roman ( Kirkus Reviews), efsanevi bir sinema oyuncusunun zirveye amansız yükselişini ve aldığı riskleri, kaybettiği aşkları ve halkın asla hayal edemediği uzun süredir saklı sırları yansıttığı film.

Bir önceki yazımız olan Dağların Adamı Barnabo - Dino Buzzati başlıklı kitabımızda Dağların Adamı Barnabo, Dağların Adamı Barnabo ekitap indir ve Dağların Adamı Barnabo ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.