Duygu Şifresi - Bradley Nelson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Duygu Şifresi – Bradley Nelson

Duygu Şifresi – Bradley Nelson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Nisan 26th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 308
Yazar: Bradley Nelson

4.139 Kişi Tarafından Görüldü

Duygu Şifresi, r. Nelson, tutsak kalmış duyguların ağrılara, organların kusurlu çalışmasına ve en nihayetinde de hastalıklara nasıl sebep olduğunu kısa ve net bir şekilde açıklıyor.

Bu kitapta, ünlü holistik hekim ve konuşmacı Dr. Bradley Nelson, bilinçaltı zihnin içsel işleyişini ustalıkla gözler önüne seriyor. Başımızdan geçen önemli olayların nasıl bazı enerjileri vücudumuza hapsettiğini ve böylece birtakım hislerimizi nasıl tutsak duygular haline getirdiğini ortaya koyuyor.

Tutsak duygular, düşüncelerimiz, seçimlerimiz ve başarılarımız üzerinde önemli etkiler oluşturabiliyor.

Belki de Dr. Nelson’ın yaptığı en önemli keşiflerden biri, tutsak duygu enerjilerinin genellikle kalbin etrafında toplandığını bulmasıdır. Tutsak duygular özgür bir biçimde sevmemizi ve kendimizi sevdirmemizi engelleyen bir “kalp duvarı” yaratır.

Yazara ait kitap, size iç dünyanızdaki görünmez yüklerden kurtulmak için izleyebileceğiniz basit ve güçlü bir yol tarif eder.

Tutsak duyguları serbest bırakmak genellikle fiziksel sorunların ve engellerin aniden ortadan kalkması, kötü seyreden ilişkilerin hızla düzelmesi gibi sonuçlar doğurur.

Yazarın yıllar süren klinik çalışmaları sırasında kaydettiği gerçek olay örneklerine yer veren, kendini iyileştirme konusunda bir klasik olmaya aday, yeni, farklı ve güvenilir bir çalışma.

Bir önceki yazımız olan Günahın Üç Rengi - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Günahın Üç Rengi ekitap indir, Günahın Üç Rengi ekitap oku ve Günahın Üç Rengi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Duygu Şifresi – Bradley Nelson” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.