Dişli Kızlar - Jennifer Mathieu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Dişli Kızlar – Jennifer Mathieu

Dişli Kızlar – Jennifer Mathieu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Haziran 24th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 295
Yazar: Jennifer Mathieu

232 Kişi Tarafından Görüldü

 

Vivian Carter bıkmıştı. Yaşadığı küçük Teksas kasabasının lisesinde herkesin futbol takımının her yaptığını alkışlamasından bıkmıştı. Cinsiyetçi kıyafet kurallarından ve bitmek bilmeyen tacizlerden bıkmıştı. Ama en çok da daima kurallara uyan iyi kız olmaktan bıkmıştı.

 

Viv annesinin geçmişini keşfettiğinde, ondan ilham alarak feminist bir dergi hazırlamaya ve okulda gizlice dağıtmaya karar verdi. Tam pes edecekken derginin diğer kızlara güç verdiğini, onları ses çıkarmaya teşvik edeceğini fark etmesiyle işler hayal bile edemeyeceği bir noktaya ulaştı.

 

Kendisinden beklenmeyeni yapan bu kız, yoksa feminist devrimin fitilini mi ateşlemişti?

 

“Dişli Kızlar’ı hemen okuyun ve siz de mücadeleye katılın.” -Amy Poehler

 

“Dişli Kızlar insanın kalbini ısıtan dostlukla, tatlı aşk hikâyesiyle ve zeki, gözü pek kahramanıyla müthiş keyifli bir kitap. Her sayfanın ardından kalbimin ve cesaretimin büyüyüp kocaman olduğunu hissettim.” Katie Cotugno

Bir önceki yazımız olan Yanlış Numara, Doğru Kadın - Jae başlıklı kitabımızda Yanlış Numara Doğru Kadın - Jae, Yanlış Numara Doğru Kadın - Jae ekitap indir ve Yanlış Numara Doğru Kadın - Jae ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.