Dil Öğretiminde 100 Temel Strateji - Penny Ur - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Dil Öğretiminde 100 Temel Strateji – Penny Ur

Dil Öğretiminde 100 Temel Strateji – Penny Ur

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 15 Kasım 2018
Eklenme: Kasım 2nd, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 136
Yazar: Penny Ur

12.654 Kişi Tarafından Görüldü

Penny Ur, 40 yılı aşkın bir süredir ilkokul, ortaokul ve liselerde ikinci ve yabancı dil olarak İngilizce öğretmektedir. Aynı zamanda lisansüstü programlarına yönelik dersler de veren yazar, bu alanda pek çok kitap yazmıştır.

Açık ve kolay anlaşılır tarzı ile bu pratik el kitabı ise farklı ortamlarda öğretim yapan, yeni veya deneyimli birçok öğretmen için yararlı bilgilerden oluşmaktadır. Ders kitabı kullanma, ödev verme, sınıf disiplini, dil becerileri, grup çalışmaları, sınav yapma ve değerlendirme de dâhil olmak üzere, pek çok konu başlığındaki 100 farklı pratik strateji, bu eserde yer almaktadır.

Dil Öğretiminde 100 Temel Strateji kitabı Tanıtım Amaçlıdır.

Bu yönleriyle elinizdeki kitap, başta İngilizce öğretmenleri olmak üzere, Yabancı Dil olarak Türkçe Öğretimi yapan öğretmenler ve akademik çalışmalar yapan araştırmacılar kadar; farklı branşlarda öğretim yapan öğretmenlerin de yararlanabileceği önemli bir kaynaktır.

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.