Diğer Kızı - Lisa gardner - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Diğer Kızı – Lisa gardner

Diğer Kızı – Lisa gardner

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Şubat 25th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 401
Yazar: Lisa gardner

408 Kişi Tarafından Görüldü

Sevgi dolu ebeveynleri, sevgi dolu bir erkek kardeşi ve hoşgörülü bir amcası olan Melanie, kendini her zaman şanslı saymıştır. İlk şifreli, tehdit edici not gelene kadar: “Hak Ettiğini Alırsın.”

 

Melanie’nin evlat edinilmeden önceki hayatına dair hiçbir anısı yok. Şimdi biri onun her şeyi hatırlamasını istiyor – Stokes ailesinin karşılaştığı en karanlık kabus bile: ilk kızlarının öldürülmesi.

 

BİLMEDİĞİNİZ ŞEY SİZİ ÖLDÜREBİLİR

 

Yirmi yıl sonra, Melanie Stokes hala kendini şanslı sayıyor. Değin. . .

 

Melanie evlat edinilmeden önceki tüm hatıralarını kaybetmişti ve şimdi birileri onu geri vermek istiyor. Stokes ailesinin şimdiye kadar karşılaştığı en karanlık kabusu içerse bile:

Teksas’taki ilk kızlarının öldürülmesi. Melanie her ipucunu takip ederken, gerçek kimliğini ararken her gölgeyi kovalarken, yirmi yıl önceki görünüşte alakasız iki olay tehlikeli bir hakikat patlamasında bir araya gelecek. Ve hayatı tehlikede olan Melanie, en çok sevdiği ailenin en az güvenmesi gereken insanlar olabileceğinden korkacaktır.

Bir önceki yazımız olan Beni Gördüğünde: (Dedektif DD Warren) - Lisa Gardner başlıklı kitabımızda Beni Gördüğünde: (Dedektif DD Warren), Beni Gördüğünde: (Dedektif DD Warren) ekitap indir ve Beni Gördüğünde: (Dedektif DD Warren) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.