Denize Yazıldı - Ayşe Sarısayın - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Denize Yazıldı – Ayşe Sarısayın

Denize Yazıldı – Ayşe Sarısayın

Lisans / Fiyat: ücretsiz
Yıl: 14 Eylül 2018
Eklenme: Ağustos 24th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 216
Yazar: Ayşe Sarısayın

1.914 Kişi Tarafından Görüldü

Ayşe Sarısay ın, sıra dışı bir kadının, Elif Daldeniz Baysan’ın iki dil ve kültür arasındaki gelgitlerle şekillenen portresini sunuyor okurlara.

“Denize Yazıldı kitabı tanıtım olarak eklenmiştir”

Elif ve çevresinin kurmaya çalıştığı başka bir yaşamın öyküsünü, düş ve düş bozumları nı aktarmanın ötesinde çok dillilik, kültür, seçilmiş aile gibi kavramları açımlayan, ölümle baş etme çabalarını sorgulayan bir kitap Denize Yazıldı. Denize yazılan ve Elif’in son evi Heybeliada’dan usulca dalgalara emanet edilen bir dostluk öyküsü…
Terk edilmiş, virane bir binayı yaşanası bir eve, kurak bir toprak parçasını sahici kahkahaların çınladığı bir cennet bahçesine dönüştürdüğümüz, burada yeni bir dünya, huzurlu bir sığınak ve sınırlı ilişkilerden derin bir dostluk, hatta kocaman bir aile yarattığımız yılların, bu şenlikli, patırtısı gürültüsü eksik olmayan kalabalık ailenin eksilmeden önceki rengi: Mor!

Tüm renkler mora çalıyor, gün günden mor, bir eksik mor.
Begonviller uzaklarda.
Yaz gelecek mi, gelecek mi gerçekten?

 

Bir önceki yazımız olan Belleğin Kızları - Peter Najarian başlıklı kitabımızda Belleğin Kızları, Belleğin Kızları epub ve Belleğin Kızları epub indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.