Çıplak Ölüm (Eve Dallas Serisi 1) - Nora Roberts - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Çıplak Ölüm (Eve Dallas Serisi 1) – Nora Roberts

Çıplak Ölüm (Eve Dallas Serisi 1) – Nora Roberts

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Şubat 17th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 660
Yazar: Nora Roberts

1.580 Kişi Tarafından Görüldü

Çoksatan Listelerinin Değişmez İsmi Nora Roberts’tan Polisiye Tutkunlarına Özel Bir Seri…

Dünyayı teknolojinin yönettiği bir zamanda, insan yüreğini hâlâ karşı konulamayan tek bir dürtü yönetmektedir: Tutku. Teğmen Eve Dallas, acımasız bir katilin peşindedir.

Polis olarak çalıştığı on yıldan uzun süre boyunca pek çok şeye tanık olur ve hayatta kalmanın içgüdülerine bağlı olduğunu çok iyi bilir. Yine de Eve’in soruşturduğu vakanın şüphelilerinden biri olan Roarke’la ilişkiye girmemesini söyleyen her türlü uyarıyı hiçe sayar. Oysa tutku ve baştan çıkarmanın da kendine özgü kuralları vardır.

“Roberts’ın Ölüm serisi kesinlikle kaçırılmamalı.”Harlan Coben, New York Times çoksatan yazarı

“Çok eğlenceli.”-Cosmopolitan

“Eşi benzeri yok.”-Library Journal

Özet

2058 yılında silahların antika sayıldığı bir dönemde işlenen cinayetleri araştıran Eve Dallas çok güzel bir karakterdi.

Sharon DeBlass cinayetiyle başlayan ve lisanslı fahişeleri öldüren bir katille uğraşmak yetmezmiş gibi bir de Senatör DeBlass ile uğraşmak gerçekten çok yorucuydu.

Karanlıkta uyandı. Penceredeki panjurun aralıklarından giren günün ilk ışıkları, yatağın üzerinde çizgi halinde gölgeler oluşturmuştu. Bir hücrede uyanmaktan farksızdı.

Rüya etkisini kaybederken, bir süre hareketsiz, titreyerek yatmaya devam etti. Görevde geçen on yıla rağmen Eve, hâlâ rüya görüyordu.Altı saat önce bir adam öldürmüş ve ölümün adamın gözlerinin içine süzülmesini seyretmişti.

Ne ilk kez silah kullanıyordu ne de ilk kez rüya görüyordu. Yaptıklarının sonuçlarına katlanmayı öğrenmişti çoktan.Zihninden bir türlü atamadığı şey, çocuktu.Zamanında yetişip kurtaramadığı, rüyalarında

çığlıkları kendi çığlıklarına karışan çocuk.Eve, elleriyle yüzünde biriken teri silerken,bu kadar küçük bir kızda nasıl bu kadar kan olabilir? diye düşündü. Ve yine biliyordu ki bu meseleyi unutması gerekiyordu.

Kurallara göre bu sabahı muayene olmakla geçirecekti. Silahıyla birinin ölümüne sebep olan her memur, göreve devam etmeden önce duygusal ve psikiyatrik testlerden geçmek zorundaydı. Eve, bu testleri çok sıkıcı bulurdu….

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.