Cennet (Providence Üçlemesi 3) - Jamie McGuire - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Cennet (Providence Üçlemesi 3) – Jamie McGuire

Cennet (Providence Üçlemesi 3) – Jamie McGuire

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Ağustos 15th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 326
Yazar: Jamie McGuire

553 Kişi Tarafından Görüldü

Cennet (Providence Üçlemesi 3) kitabından, Şimdiyse kazanamayacağını bildiği bir savaşın içindeydi.

Nina gray, hayatının aşokı Jared Ryel’l. A. Evlenmiş, onun çocuğunu taşıyordu. Ve ne pahasına olursa olsun, hayatta kalabilmek için bu çocuğu doğurması ve Jared’l. A. Birlikte karşılarına aldıkları Cehennem’le savaşması gerekiyordu. Acaba Nina ve Jared, Cehennem’dekileri mağlup ederek bu savaştan sağ çıkabilecekler mi?

Cennet, Tatlı Bela’nın yazarı Jamie McGuire’ın diğer bestseller serisi olan windfall Üçlemesi’nin son perdesi!

“Bazen Cehennem’den çıkmak için Şeytanla dans etmek gerekir.”
“Nina’nın hamile kalması sonucunda evlenen Jared ve Nina bebeklerini korumak zorundadır. Cehennem bebeğin doğmasını istememekte cennet ise bebek doğana kadar bu duruma karışmayacağını söylemektedir. Şeytanların kabuklaşmaya başlaması (insanların içine girmeleri) işlerini çok daha zorlaştıracaktır. Çözümü bulduklarında ise kat etmeleri gereken uzun ve zorlu bir yolculuk onları beklemektedir. Bebeği koruyabilecekler mi ? Bu zorlu yolculukta neler yaşayacaklar? Şeytanların ne gibi planları var? Fantastik bir kitap okurken hem aşkın içinde kaybolacak hem de bir annenin bebeği için neler yapabileceğine şahitlik edeceksiniz.

Ve üç kitaplık maceranın sonu. Ikinci kitapta gelişmeye başlayan ve ilginçleşmeye başlayan olaylar döngüsü bu kitapta pik yapıyor doğrusu. Tabi bu da kitabı bir solukta okumanızı sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Cennet (Providence Üçlemesi 3) – Jamie McGuire” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.