Bu Şarkı Hayatını Kurtaracak - Leila Sales - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bu Şarkı Hayatını Kurtaracak – Leila Sales

Bu Şarkı Hayatını Kurtaracak – Leila Sales

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Haziran 30th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 298
Yazar: Leila Sales

234 Kişi Tarafından Görüldü

 

Elise Dembowski için zorlu işler korkutucu değildi. Aslına bakarsanız zorlu işleri tercih ediyordu. Hayatı boyunca büyük işler, tüm enerjisinin gerektiği projeler üstlenmişti. On beş yaşına geldiğinde hayatının en önemli, en büyük projesine atılmıştı: Havalı olacaktı. Ama ne yazık ki başarısız olmuştu. Feci halde. Ve etrafındaki her şey hızla paramparça oluyordu.

 

Artık Elise’in sosyal hayatı eskisinden de berbat durumdaydı, tabii bu mümkündüyse. Ve bir gece sokaklarda başı boş dolanırken bir gece kulübüne rastladığında, varlığından haberdar bile olmadığı bir dünyanın kapılarını aralamıştı. Âdeta bir gecede her şey değişmiş ve okulun ezik lise ikinci sınıf öğrencisi en popüler DJ’e dönüşmüştü. Elise nihayet her zaman istediği şeylere sahipti: Arkadaşlar, popülerlik ve hatta belki aşk…

 

Ta ki gerçek hayat tüm bunları elinden almaya kalkana kadar.

 

Şaşırtıcı derecede keyifli ve farklı bir anlatıma sahip Leila Sales’tan kişilik, ilişkiler ve müziğin birleştirici gücü hakkında hayat dolu bir roman.

 

“Elise’in kendi ağzından anlattığı bu hikâyeyle yetişkin okurlar büyülenecek ve duygulanacak… Genç okurlar, Elise ile duygusal olarak bir bağ kuracaklar.” Booklist, Starred Review

Bir önceki yazımız olan Uyurgezer - Karen Robards başlıklı kitabımızda Uyurgezer - Karen Robards, Uyurgezer - Karen Robards ekitap indir ve Uyurgezer - Karen Robards ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Bu Şarkı Hayatını Kurtaracak – Leila Sales” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.