Boyalı Kuş - Jerzy Kosinski - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Boyalı Kuş – Jerzy Kosinski

Boyalı Kuş – Jerzy Kosinski

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Kasım 15th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 119
Yazar: Jerzy Kosinski

350 Kişi Tarafından Görüldü

İlk olarak 1965`te yayımlanan Boyalı Kuş, Jeryz Kosinski`yi edebiyat dünyasının aranan simalarından biri yaptı. O dönemde Los Angeles Times`ın “son on yılın en etkileyici romanlarından biri“ saydığı eser otuzdan fazla dile çevrildi.

II.Dünya Savaşı sırasında ailesi tarafından güvenliği için uzak bir köye gönderilen bir çocuğun oradan oraya savruluşunun sinirleri hırpalayan hikayesi olan Boyalı Kuş,dehşetle vahşetin, masumiyetle sevginin yakınlığını irdeleyen bir şaheserdir.

Edebiyat tarihinin en önemli ve özgün yazarlarından Kosinski`nin ilk ve en ünlü eseridir.

“İkinci Dünya Savaşı’nı konu edinen kayda değer kurgulardan hiçbiri Jerzy Kosinski’nin Boyalı Kuş’unun seviyesini yakalayamaz. Boyalı Kuş edebiyatımızı ve yaşamlarımızı zenginleştiriyor.”Jonathan Yardley, The Miami Herald

“Boyalı Kuş” çağımızın en büyük belgeleri arasında yer alacaktır.

Özet

Sinirleriniz zayıfsa, kitabı hemen yerine koyun ve “cüzamlıdan kurtulmuşsunuz gibi” ondan kaçının. “Boyalı Kuş”, savaş ve dehşeti hakkında en iyi ve en etkili romanlardan biridir.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.