Boy Uzatma Formülü - Dr.Derek J.Boris - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Boy Uzatma Formülü – Dr.Derek J.Boris

Boy Uzatma Formülü – Dr.Derek J.Boris

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Kasım 17th, 2018
Dil: Türkce
Yazar: Dr.Derek J.Boris

10.490 Kişi Tarafından Görüldü

Günümüzde İnternetin aygınlaşması,televizyonların magazinselleşmesi, moda ve görselliğin hayatımıza daha çok girmesiyle insanlar eskiye oranla çok daha şekilci,görünüşe önem veren ve kıyas yapar bir hale geldi.

Yakışıklı olmak eskiden sadece yakışıklı;eli yüzü düzgün olmak iken şimdileri Brad Pitt gibi ya da A dizisinde oynayan falanca kişi gibi olmak şeklinde tanımlanmaya başladı.

Bu bayan için de böyle.Hal böyle olunca insanlar konu ne olursa olsun bir kişide ilk olarak dış görünüşü arar oldu.Bu ister yeni bir iş olsun isterse de yeni bir sevgili her zaman ilk göze çarpan hep görünüş oldu.

PEKİ UZUN BOYLU OLMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Amerika’da bulunan Princeton University’nin toplum üzerinde yaptığı bir araştırmaya göre;

 • Kısa boylu olanlar iş bulmakta daha çok zorlanıyorlar ve yaptıkları iş mülakatlarında elenme oranları -özellikle yöneticilik ve idare ile ilgili işlerde- daha yüksek.
 • Kısa boylu olanlar uzun boylu olanlara nazaran karşı cinsle aşk ilişkisi konusunda çok başarısız.Ankete katılan kısa boylu olan kişilerin karşı cinse yaptıkları ilk teklifte aldıkları olumlu cevap oranı %18.Oysa bu uzun boylu olanlarda %83!!!
 • Ankete katılanların %87’si seks yapacağı kişinin uzun boylu bayan/erkek olması gerektiğini söylüyor.
 • Uzun boylu olanlar işlerinde daha çok terfi alıyor ve hedefledikleri yerlere gelebilme yüzdeleri daha yüksek.
 • Uzun boylu insanlar,diğer insanlar üzerinde daha kolay egemenlik kurabiliyorlar;daha ikna ediciler.
 • Uzun boylu olanlar rekabette daha ön sıradalar ve liderlik vasıflarına daha yatkınlar.
 • Uzun boylu olanlar daha mutlu,daha enerjik,kendilerine olan güvenleri daha yüksek,hayata daha kolay yön verebiliyorlar ve en önemlisi hayatta daha başarılılar.
 • Peki uzun boylu olmak için ne yapmalı?Bunun bir yöntemi var mı?
  • İlk yöntem ameliyat.Bu ameliyatın adı İLİZAROV.Bu ameliyat ciddi anlamda boyu kısa olan kişilere,cücelere vs. insanlara doktor ve heyet kararı ile yapılıyor.Yani boyum 1,75 ameliyat olayım da 1.85 olsun diye sizi kimse ameliyat etmez.Bu ameliyat genel anestezi ile vidaların kemiğinize saplanması ve vidaların gevşetilmesi suretiyle sürekli yeni kemik oluşumu sayesinde kemik boyunuzun uzaması prensibine dayanır.Pahalı bir ameliyattır.Sıkıntıları vardır.Fakat son çaredir ve kesin sonuç verir.
  • Boy uzatıcı tabanlık,kremler,kapsüller,haplar vs. gibi kemik uçlarınızdaki büyüme kıkırdaklarını yeniden oluşturarak sizi uzatacağını söyleyen her şey koca birYALANDIR.Çünkü bu kıkırdaklar en geç 20 yaşında eriyerek kaybolurlar bir daha oluşmamak üzere.Dolayısıyla bunlara sakın inanmayın;paranızı ve vaktinizi boşa harcamayın.
  • Spor yapmak,düzenli beslenmek,uyku,telkin,genetik faktörler ve çevre gibi etmenler boy uzamasına etki eden en önemli faktörlerdir.Fakat 20 yaşından sonra Dünyanın en faydalı besinlerini de yeseniz,günde 12 saatte uyusanız bunlar hiçbir fayda etmez.

  Şu anda bu yazıyı okuyan herkesin aklında beliren şu ortak soruyu duyar gibiyiz:

  –>20 Yaşından Sonra Boy Uzatmak Mümkün Mü? Cevabımız:Evet.Mümkün  Peki Nasıl?

Yeni trend olan tek gecelik ilişkiler son zamanlarda çok popüler olmaya devam ediyor artık herkesin tek tercihi olan hiç tanımadığı Bahçeşehir escort kızlarıyla birlikte olmak daha insanları mutlu etmeye devam ediyor. Bahçeşehir en kaliteli sitesi papim net her zaman kalitesini birinci derece göstermeye devam ediyor. Kaliteli üyeleriyle siz değerli misafirlerimizi arkadaşlık sitesi olarak geniş dostluklar edindiğinden dolayı çok mutluyuz. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

“Boy Uzatma Formülü – Dr.Derek J.Boris” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.