Bir Zamanlar Seviyordun - Rachel Cusk - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bir Zamanlar Seviyordun – Rachel Cusk

Bir Zamanlar Seviyordun – Rachel Cusk

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2006
Eklenme: Şubat 2nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 200
Yazar: Rachel Cusk

273 Kişi Tarafından Görüldü

Bir Zamanlar Seviyordun, yer yer kara mizaha kayan usta işi bir anlatımla kaleme alınmış duygu yüklü bir roman.

Keşfettiklerinizden hoşlanacağınız bir iç yolculuk.

Rachel Cusk, modern davranışların ardında gizlenen geçmişte kırılmış kalpleri, toplum ahlakını, birine ya da bir yere ait olma; birine ya da bir yere sahip olma duygusunu, Michael karakteri üzerinden okuyucusuyla paylaşıyor.

Yazar Hakkında

Rachel Cusk 1967 yılında Kanada’da dünyaya geldi ve çocukluk yıllarının büyük bir kısmını Los Angeles’ta geçirdi. Dört romanı var.

İlk romanı “Saving Agnes”la (1993) Whitbread İlk Roman Ödülü’nü kazandı. “A Life’s Work: On Becoming a Mother”da (2001) ise anneliğin nasıl bir duygu olduğunu inceledi. “The Lucky Ones”ta (2003) ise beşi de ebeveyn olan kişilerin ağzından beş ayrı anlatımı denedi.

2003 yılında Rachel Cusk Granta dergisi tarafından İngiltere’nin en iyi yirmi yazarı arasında gösterildi. Yazarın en son romanı 2006 yılında yayımlanan “Arlington Park”tır.

Bir önceki yazımız olan Mrs. Dalloway (Toplu Eserleri) - Virginia Woolf başlıklı kitabımızda Mrs. Dalloway (Toplu Eserleri), Mrs. Dalloway (Toplu Eserleri) ekitap indir ve Mrs. Dalloway (Toplu Eserleri) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.