Bir Noel Şarkısı - Charles Dickens - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bir Noel Şarkısı – Charles Dickens

Bir Noel Şarkısı – Charles Dickens

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ağustos 28th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 138
Yazar: Charles Dickens

648 Kişi Tarafından Görüldü

Bir karşıtlıklar dönemi olan Kraliçe Victoria ‘çağı’, görkemli bir zenginlikle muazzam bir yoksulluğun, sanayileşen kent ve kırsalın olduğu kadar akıl ile akıldışının, doğaüstünün yan yana var olduğu bir toplumsal evreyi temsil eder.

Dickens 1843 yılında üzerinde çalıştığı romanın taslağını bir yana bırakıp okuru “Gotik” türün fizikötesi dünyasında yolculuğa çıkartırken, sıkıcı, buz gibi duygusuz, açgözlü Scoorge kimliğinde ölümsüz bir karakter yaratmıştır.

Bir Noel Şarkısı sadece edebiyatın değil, sinemanın da vazgeçilmez öykülerinden biridir.

Soğuk ve kapalı hava, kasvetli ve karanlık bir yazıhane, açgözlü ve pinti ihtiyarımız Ebenezer Scrooge. Geçmiş, Şimdi ve Gelecekteki ruhu kendisiyle hesaplaşmak üzere Ebenezer Scrooge’a görünür.

Ebenezer, gerçeklerle yüzleştikçe içinin aydınlığı metne de yansıyacak ve sonunda okurların içini ışıtacak. Charles Dickens’tan hem büyüklere hem küçüklere yönelik olağanüstü bir öykü sizleri bekliyor.

Bir Noel Şarkısı: Ruhun kurtuluşunun şaşırtıcı öyküsü.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.