Echo Park Coven Romanı (3 kitap serisi) - Amber Benson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Echo Park Coven Romanı (3 kitap serisi) – Amber Benson

Echo Park Coven Romanı (3 kitap serisi) – Amber Benson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Nisan 7th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 890
Yazar: Amber Benson

154 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Bir Echo Park Coven Romanı (3 kitap serisi) ; Calliope Reaper-Jones romanlarının yazarı Amber Benson’dan, Los Angeles’ta yaşayan bir cadılar meclisi hakkındaki “büyüleyici”* bir serinin ilki.

 

İnsanlığın çoğunun bilmediği, güçlü bir cadı ağı, dünyayı dengede tutmak için sihir kullanarak toplumun gölgesinde büyür. Ama cadılar ortadan kaldırılıyor – ve güçleri düşerse hepimiz ödeyeceğiz…

 

Lyse MacAllister’ın büyük teyzesi Eleanora, onu yetiştiren kadın, ölümcül bir hastalığa yakalandığında, Lyse, Los Angeles’a geri dönmek için Georgia’daki hayatını askıya alır. Ve Echo Park’a döndüğünde Lyse, büyük teyzesinin ondan olağanüstü sırlar sakladığını keşfeder.

 

Lyse sadece Eleanora’nın Viktorya dönemi evinin varisi değil; ayrıca Echo Park cadılar meclisinde büyük halasının yerini alması bekleniyor. Ama onun kaderini kabul etmek, kendini ölümcül bir tehlikeye atmak anlamına gelir çünkü büyü dünyası kuşatma altındadır ve cadıların şu anda verdikleri savaş onların son savaşı olabilir…

Bir önceki yazımız olan Yaz Kızı (Kötü Bir Güzel Hikaye) - Melissa Marr başlıklı kitabımızda Yaz Kızı (Kötü Bir Güzel Hikaye), Yaz Kızı (Kötü Bir Güzel Hikaye) ekitap indir ve Yaz Kızı (Kötü Bir Güzel Hikaye) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.