Bin Lotluk Ceset - Celil Oker - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bin Lotluk Ceset – Celil Oker

Bin Lotluk Ceset – Celil Oker

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Şubat 2015
Eklenme: Mayıs 29th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 224
Yazar: Celil Oker

908 Kişi Tarafından Görüldü

Çalışanlarından birinin şirket sırlarını rakip firmalara sattığından şüphelenen bir borsa aracısı tarafından tutulan Dedektif Remzi Ünal, aslında başka bir amaca hizmet ettiğini düşünmektedir.

Çünkü şüphelenilen eleman olağanüstü derecede güzel bir kadındır ve patron da mutsuz evliliğinden mustarip yalnız bir adam. 


Dedektifimiz o kendine özgü “şartları” kabul edilir edilmez kadını takibe koyulur. 

I BÖLÜM KISA GİRİŞ

İnsan o gün ne yapacağını bilmezse erken kalkmanın da bir anlamı olmuyor.Elimde sabahın ikinci kahvesiyle pencerenin önünde oturuyordum.

Servisler, haftanın son gününde okula gitmekten daha da nefret eden uykulu çocukları çoktan alıp gitmişti sokağı basan sisin içinde. Bakkalın çırağı gazetemle ekmeğimi bu kez zamanında getirmişti, başlıklardan öte okuyacak bir şey bulamamıştım. Belki vardı, ama ben bulamamıştım.

Sabah sabah bilgisayarın başına geçmek istemiyordum. Hoca omuzundan sakatlandığı için akşama aikido çalışması yoktu, iki haftadır olduğu gibi. Telefonum epeydir çalmıyordu, ben evdeyken ya da evde yokken. Adını vermeden telesekretere not bırakan kadın bile aramıyordu.Pencerenin önündeki radyatörler sıcaktı yalnızca. Oturduğum yerden sol bacağıma vuruyordu ısı.

Kahvemden bir yudum daha aldım. Hoşlanmadım.Sokak boştu. Hep bu saatlerde geçen simitçi daha görünmemişti.

Migros’un seyyar satış otobüsü biraz sonra gelirdi. Hiç inip alışveriş yapmamıştım, o tuhaf melodiyi duyunca evden fırlayan kadınların arasında.Belki denemeliydim.Kahvemi götürüp lavaboya döktüm. Koca fincanımı bulaşık makinesinin üst rafına yerleştirdim. Makinem haftada, ne haftası, on günde bir ancak doluyordu, bir sürü kahve fincanım vardı o yüzden.

Yeniden pencerenin önüne oturdum. Lanet olsun, bugün temizlikçi kadının günü bile değildi. Kendimi evden dışarı atmak için bir nedenim olurdu hiç olmazsa.

 Bin Lotluk Ceset size entrikalar ve yalanlarla dolu bir dünyanın kapılarını açacak.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.