Beni Gördüğünde: (Dedektif DD Warren) - Lisa Gardner - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Beni Gördüğünde: (Dedektif DD Warren) – Lisa Gardner

Beni Gördüğünde: (Dedektif DD Warren) – Lisa Gardner

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Şubat 24th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 348
Yazar: Lisa Gardner

402 Kişi Tarafından Görüldü

Beni Gördüğünde: (Dedektif DD Warren); New York Times’ın en çok satan yazarı Lisa Gardner, geçmişten gelen gizemli bir cinayeti araştırırken en sevilen üç karakteri Dedektif DD Warren, Flora Dane ve Kimberly Quincy’yi yeni bir gerilim filminde bir araya getiriyor. . . bu da günümüzün tehlikeli ve tüyler ürpertici suçlarına işaret ediyor.

FBI Özel Ajanı Kimberly Quincy ve Çavuş Dedektif DD Warren, ölen seri adam kaçıran Jacob Ness’in geride bıraktığı dijital ekmek kırıntılarını takip etmek için bir görev gücü oluşturdu.

Georgia’nın tepelerinde rahatsız edici bir kanıt bulunduğunda, Flora Dane ve gerçek suç uzmanı Keith Edgar’ı bir şeylerin çok yanlış göründüğü küçük bir kasabaya getirirler. İlk başta Gotik bir ürkütücü gibi görünen şey, çok geçmeden çok daha uğursuz bir şeye dönüşüyor. . . ve Jacob’ın hayattayken yaptığı tüm kötülüklere rağmen, en kötü sırrının hala açıklanmadığını keşfederler.

Quincy ve DD, kariyerlerinin en rahatsız edici vakasını çözmek için kayda değer becerilerini ve deneyimlerini toplamalı ve Flora, başkalarını kurtarma umuduyla doğrudan kendi geçmişiyle yüzleşmelidir.

Bir önceki yazımız olan Beni Ara - Lisa Gardner başlıklı kitabımızda Beni Ara - Lisa Gardner, Beni Ara - Lisa Gardner ekitap indir ve Beni Ara - Lisa Gardner ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.