Bebek Sahibi Olmak - Having a baby - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bebek Sahibi Olmak – Having a baby

Bebek Sahibi Olmak – Having a baby

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Mart 3rd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 172
Yazar: Having a baby

395 Kişi Tarafından Görüldü

Bebek sahibi olmak’ın ikinci baskısını sunmaktan memnunuz. Bu kaynak, tüm gebe veya gebeliği planlayan kadınlar içindir. Ayrıca, eşler ve aileler için de, yaşamlarının bu önemli aşamasını anlamak ve bu aşamada yer almak üzere onlara yardımcı olacak değerli bilgiler sağlar.

Bebek sahibi olmak, özellikle sağlıklı gebelikler ve normal doğum üzerinde odaklanmaktadır, ancak, bazı şeyler planlandığı gibi gerçekleşmediğinde bunlara ilişkin bilgi ve tavsiye de sağlar. En önemlisi,bu kaynak NSW’de gebelik ve doğum bakımı için seçenekler sağlar ve gebe kadınlar için bilgiye dayanan seçenekleri tanıtır.

Bu kitabın gözden geçirilmesine katkıda bulunan kadınlara, sağlık profesyonellerine ve kuruluşlarına teşekkür etmek isteriz. Bağlılıkları, zamanları ve bilgileri, bu yayının gebelik, çocuk doğumu ve doğum sonrası dönemi hakkında güncel, kanıta dayanan, en iyi şekilde uygulanan bilgilerin sağlanmasını garantilemiştir.

NSW Annelik ve Perinatal Sağlık Öncelikleri Çalışma Grubu, Bebek sahibi olmak adlı yayının, gebe kadınlar ve aileleri için önemli bir başvuru kitabı olmayı sürdüreceğini umut eder.

Gebeliğinizi kutlarız!

Gebeliğinizi uzun zamandır planlıyor olabilirsiniz veya hiç beklemediğiniz bir anda gebe olduğunuzu öğrenmiş olabilirsiniz.

Ne olursa olsun, kafanızda birçok sorun olabilir. Bu kitap, gebelikte ve doğumu izleyen yoğun haftalarda kendinize ve bebeğinize nasıl bakacağınıza ilişkin bilgiler verecektir. Doğum sürecinde ve doğumda neler beklenebileceğine ve bakımınız hakkında bilgiye dayanan kararları nasıl vereceğinize ilişkindir.

Kitap ayrıca, duygusal gönencinizle de ilgilidir; bu da sağlıklı gebeliğin bir parçasıdır. Yaşamınızdaki herhangi bir büyük değişiklik gibi, bebek sahibi olmak da beraberinde kimi endişeler ve belirsizlikler getirebilir. Bu nedenle, Bebek sahibi olmak, gebelik sırasında ve ebeveynliğin başlarında kimi olası endişelerinizi ve ihtiyacınız olursa nasıl yardım alabileceğinizi kapsar.

Bu kitabı okudukça, gebeliğin her aşamasında size ve bebeğinize neler olduğunu öğrenmenin yanı sıra,beslenme, egzersiz, gebelikte kendinize bakmak, iyi bir doğum öncesi bakım almak ve doğum süreci ve doğum hakkında iyi bilgiler  alacaksınız. Ayrıca doğum sürecinin aşamaları ve doğum yapmak ve bebeğinizin doğumundan sonraki ilk günler ve haftalarda neler olduğunu da öğreneceksiniz.

Ayrıca,anneler ve bebekleri için gebelikte, doğum sürecinde ve doğumda meydana gelebilecek komplikasyonların bazılarını öğrenmeniz de önemlidir; o nedenle bu durumları ele alan bölümler de vardır.

Bir önceki yazımız olan Eğitim Bir Kitle İmha Silahı - John Taylor Gatto başlıklı kitabımızda Eğitim Bir Kitle İmha Silahı - John Taylor Gatto ekitap indir, Eğitim Bir Kitle İmha Silahı - John Taylor Gatto ekitap oku ve Eğitim Bir Kitle İmha Silahı - John Taylor Gatto ücretsiz indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.