Bay Mükemmel (Mükemmel Serisi 1. Kitap) - Aşkın Nur Karataş - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bay Mükemmel (Mükemmel Serisi 1. Kitap) – Aşkın Nur Karataş

Bay Mükemmel (Mükemmel Serisi 1. Kitap) – Aşkın Nur Karataş

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Şubat 2017
Eklenme: Mart 16th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 480
Yazar: Aşkın Nur Karataş

14.386 Kişi Tarafından Görüldü

Acıdan zevk alınabilir mi? Biri bana bunu Alp ile tanışmadan önce sorsa kesinlikle “HAYIR” derdim.

O bütün hayırları mı mümkün kıldı. Bir virane olan hayatımı ateşe atmıştım, ateş küle dönüştü fakat o kişi tüm külleri yeniden alevlendirdi. Nazenin üniversite son sınıf ta okumakta dır. Hayatta tek istediği acı dolu geçmişinden sıyrılıp yeni bir hayat kurma hayalinden dedir.

Çocukluğunda yaşadığı şiddet dolu günleri unutmaya çabalarken… Ona tüm acıları tekrar hatırlatacak bir erkekle tanışır…

Bu yakışıklı, zengin ve gizemli erkek ona hiç bilmediği zevkler tattıracak, Nazenin’in kapatmaya çabaladığı yaralarını deşerken varlığından bile haberi olmadığı hislerini canlandıracaktır.

İki yaralı kalp ve birbirlerinin yaralarını acaba kapatabilecekler mi?
Nazenin çok kötü bir çocukluk çekmiş ve yakışıklı, zengin olan Bay Mükemmel ile tanıştıktan sonra acıdan da zevk aldığını anlar ve bilmediği bir hayata açar kapılarını ama bu hayat Ona çocukluk kabuslarını geri getirir.

Özet

Nazenin korkunç geçen çocukluk döneminden sonra hayatta kalmaya çalışan,bunun için çok çabalayan yalnız ve yaralı biri.Hiçbir akrabası olmayan Nazenin ise hayatında ailesi olarak görebileceği iki yakın dostundan başka kimsesi yok.

Hayatını devam ettirebilmesi ve okulu için akşamları garsonluk yapan Nazenin’e çok şık ve gözde bir mekanda garsonluk işi denk geliyor.

Parası ve mekanın şıklığı için mutlu olduğu bu iş Nazenin hayatını tümden değiştiren bir dizi olayın başlangıcı oluyor.

Oradaki ilk iş gününde çarptığı mavi gözlü çarpıcı adamı aklından bir an olsun çıkaramayan Nazenin,o kişinin çalıştığı yerin sahibi ve çok zengin iş adamı Alp Ataman olduğunu öğreniyor.İmkansız gibi görünen ilişki Alp’in yaptığı teklifle artık imkansız değil.

Nazenin bu tutkulu serüvene ve acıya hazır mı?

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Bay Mükemmel (Mükemmel Serisi 1. Kitap) – Aşkın Nur Karataş” için 8 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.