Başmeleğin Öpücüğü (Lonca Avcısı 2) - Nalini Singh - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Başmeleğin Öpücüğü (Lonca Avcısı 2) – Nalini Singh

Başmeleğin Öpücüğü (Lonca Avcısı 2) – Nalini Singh

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Şubat 19th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 382
Yazar: Nalini Singh

662 Kişi Tarafından Görüldü

Başmeleğin Öpücüğü; Lonca Avcısı serisinin bu ikinci kitabında, okurun güzelliğin ve kana susamışlığın hüküm sürdüğü ve meleklerin her şeyin hâkimi olduğu bu dünyadaki yolculuğu devam ediyor.

 

Vampir avcısı Elena Deveraux, bir yıllık komadan uyandığında değişmişti. Artık, kanatları gece yarısı ve şafak renklerinde olan bir melekti. Ama Elena’nın vücudu hâlâ kırılgandı ve uçabilmek için iyileşmesi gerekiyordu. Son derece çekici bir şekilde tehlikeli sevgilisi Başmelek Raphael ise geçmişten bugüne hep “benim” dediklerine karşı korumacı ve kontrolcü olmuştu. Ne var ki, Elena söz konusu olduğunda otoritesi hiçbir işe yaramıyordu…

 

Birbirlerini henüz anlamaya başlamışlarken Raphael, bir diğer başmelek olan Lijuan’dan bir balo davetiyesi almıştı. Bu daveti reddetmenin ölümcül sonuçları olabilirdi; bu yüzden Raphael, balonun olacağı ve onları korkunç bir kâbusun beklediği Pekin’e gitmeden önce Elena’nın uçmasını sağlamalıydı. Çünkü kadim ve merhametsiz Lijuan, ölülerin gücünü taşıyordu ve özellikle Elena için korkunç planları vardı…

“Her şeyiyle muhteşem!!!” -New York Times çoksatan yazarı Gena Showalter

 

“Meleklerin gizemli dünyası, Nalini Singh’in gün geçtikçe kendini geliştiren yeteneğiyle bir araya geliyor… Serinin ikinci kitabı için raflarınızda yer açsanız iyi edersiniz!” – Romantic Times (Top Pick)

“Başmeleğin Öpücüğü, Nalini Singh’in ne kadar eşsiz bir yetenek olduğunu gösteriyor…” – Book Binge

Bir önceki yazımız olan kaybolmadan Önce - Lisa Gardner başlıklı kitabımızda kaybolmadan Önce - Lisa Gardner, kaybolmadan Önce - Lisa Gardner ekitap indir ve kaybolmadan Önce - Lisa Gardner ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.