Başka Bir Gökyüzüne İnanmak - Ezgin Kılıç - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Başka Bir Gökyüzüne İnanmak – Ezgin Kılıç

Başka Bir Gökyüzüne İnanmak – Ezgin Kılıç

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Kasım 2017
Eklenme: Eylül 15th, 2018
Dil: Türkiye
Sayfa: 160
Yazar: Ezgin Kılıç

4.741 Kişi Tarafından Görüldü

Sevgilim…

Gözlerin hangi şehrin sabahına açılırsa açılsın her sabah aynı kişiye uyanabilmek tir aşk… Ben her sabah solumdaki o ağrıyla sadece sana uyanıyorum. Bu daha ne kadar sürecek hiçbir fikrim yok. Ama bir süre sonra sıradan bir pazar sabahına, aklımda başka bir telaşla uyanacağıma inanıyorum. Sen de inan buna. Bir zamanlar iliklerine kadar seni seven birinin, bir gün hatıralarında bile yer tutmayacağına inan. Seninle mutsuz yaşamaya bile razı olan birinin sensiz çok daha mutlu yaşlanacağına inan…

Ve bir gün olur da denk olursa acılarımız; yani en az benim kadar yaralanırsa gururun, incinirse duyguların beni hatırla… İşte o zaman gerçek sevginin birinin varlığıyla mutlu olmak değil, yokluğuyla mutsuz yaşamaya alışmak olduğunu anlayacaksın.

Ben sana hak ettiğinden fazlasını verdim biliyorsun.

Üstü kalsın...

Başka Bir Gökyüzüne İnanmak Kitabı Tanıtım Amaçlıdır.

 

Bu kitap yarım kalan aşkların yıkılan hayallerin terk edilen sevdalıların bir aynası… Kitapta kesinlikle kendimi buldum beni geçmişe götürdü  Hatırlamak istemediğim duyguları hatırlattı bana. Acı oldu ama bir kere daha anladım ki insanlar acımasız, zalim, duygusuz ve ruhsuz! Sağ olsun yazarımız gerçekleri tüm şeffaflığıyla aktarmış bizlere.

Sen ne kadar seversen sev olmuyorsa olmaz. Bazen hayatınızda bir şeyi çok istersiniz ve gerçekleşmez. Üzülürsünüz insanlara kendinizi kapatırsınız kendi kabuğunuza çekilirsiniz. Belki de olmaması olmasından daha hayırlıdır bilemezsiniz.  işte yazarımız bunu çok güzel bir şekilde anlatmış kitabında.

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Başka Bir Gökyüzüne İnanmak – Ezgin Kılıç” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.