Baron Trump'ın Fantastik Yeraltı Macerası - Ingersoll Lockwood - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Baron Trump’ın Fantastik Yeraltı Macerası –  Ingersoll Lockwood

Baron Trump’ın Fantastik Yeraltı Macerası – Ingersoll Lockwood

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Nisan 20th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 246
Yazar: Ingersoll Lockwood

10.069 Kişi Tarafından Görüldü

“İnternet Baron Trump isimli çocuğu karakterize eden 19. yüzyıl kitapları yüzünden çıldırmış durumda! 1800’lü yıllarda geçen kitap Baron Trump isimli çocuğu resmediyor ve bu çocuk ‘Don’ isimli bir adamdan destek görüyor.”
– huffingtonpost.com –

“Tuhaf! Unutulmuş 19. yüzyıl romanı Baron Trump adındaki çocuğun akıl hocası Don’un ışığında Rusya’ya yaptığı geziyi anlatıyor. 1800’lerde yazılan bu kitap dizisi Trump ailesi ile ilginç benzerlikler taşıyor. Bu benzerlikler üzerine komplo teorisyenleri Trump ailesinin zaman makinesine sahip olduklarını ve kontrol ettiklerini iddia ediyorlar.”
– dailymail.com –


“İnternet Baron Trump, Bilge Don ve Rusya gezisi hakkındaki ilginç kitabı keşfetti. Kitap ve Trump ailesi arasındaki benzerlikler dikkat çekici.”
– nydailynews.com – 


“İnternet Victoria çağında yazılan ve başkahramanı Trump olan kitap serisi hakkında çıldırıyor. Günümüz Trump ailesi ile olan benzerlikler, Tesla’nın zaman makinesiyle ilgili tartışmaları bir kez daha alevlendirdi. Florida Üniversitesi, Tarihi Çocuk Edebiyatı, Baldwin Koleksiyonu sorumlusu Suzan Alteri kitap başlıkları için, “Gerçekten garip. Bundan daha iyi bir kelime düşünemiyorum’ dedi.
politico.com
“Anlaşılmaz Trump olayı, inanılmazların şenlik ateşini yakıyor!”
– haaretz.com – 

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 246

İlk Baskı Yılı : 2019

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.