Balthazar (İskenderiye Dörtlüsü 2) - Lawrence Durrell - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Balthazar (İskenderiye Dörtlüsü 2) – Lawrence Durrell

Balthazar (İskenderiye Dörtlüsü 2) – Lawrence Durrell

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Temmuz 1st, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 353
Yazar: Lawrence Durrell

495 Kişi Tarafından Görüldü

Balthazar (İskenderiye Dörtlüsü 2), Justine (1957), Balthazar (1958), Mountolive (1958) ve Clea (1960). Bu dört kitap, ünlü İngiliz romancı Lawrence Durrell’ın İskenderiye Dörtlüsü başlığı altında topladığı dörtlünün adları.

Bu romanlar, 1960’lı yıllarda İngiliz romancılığında büyük yankılar uyandırmış, kısa sürede dünya dillerine çevrilip yayımlanmıştı.

Kendisine dünya çapında ün kazandıran bu dörtlüde Lawrence Durrell’ın anlattığı sevgi ilişkileri, yalnızca erkek-kadın ilişkisi olarak kalmaz; her türlü cinsel ilişkiyi büyük bir soğukkanlılıkla ele alır yazar, inanılmaz güzellikte anlatır.

Cinselliğin değişik biçimlerini deneyen Justine’in ilişkilerinin en yakın tanığı olan Darley, yıllar sonra bu izlenimlerini kaleme alacak, ortaya Justine adlı kitap çıkacaktır. Ancak birçok ayrıntı belirsiz kalacaktır.

Bu belirsizlikler, diğer roman kişilerinin bakış açılarından anlatılarak değişik boyutlara erişecek, böylece ortaya Balthazar, Mountolive ve Clea çıkacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.