Azat - Victoria Schwab - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Azat – Victoria Schwab

Azat – Victoria Schwab

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Mayıs 25th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 390
Yazar: Victoria Schwab

246 Kişi Tarafından Görüldü

 

Hiçbir Kararın Kolay Olmadığı, Aşkın Ve Kaybın Madalyonun İki Yüzü Olduğu Zengin Bir Dünya

 

Hepsinin sadece Kütüphanecilerin okuyabildiği, resimlerden oluşan birer öyküsü var. Son uykularına yattıkları devasa ortamdaysa Arşiv.

 

Geçen yaz, Arşiv’den kaçıp kendilerini kaybetmiş Tarihleri durdurmakla görevli bir Koruyucu olan Mackenzie Bishop, onlardan birinin elinden canını zor kurtarmıştır. Şimdi,

 

Hyde Koleji’nde ilk senesine başlarken hayatını tekrar düzene sokmaya çalışmaktadır. Ama yaşadıkları rüyalarına girerken ardında bıraktıklarını unutmak kolay değildir. Geçmişin geçmişte kaldığını, canını yakamayacağını bilmesine rağmen her şey çok gerçekçi gelmektedir ve kâbusları uyanıkken de hayatına sızmaya başlayınca Mackenzie güvenliğinden şüphe etmeye başlar.

 

Bu sırada insanlar hiçbir iz bırakmadan kaybolmakta ve tek ortak yanları Mackenzie’ymiş gibi görünmektedir. Mackenzie, Arşiv’in gösterdiğinden fazlasını bildiğinden şüphelenmektedir ama bunu kanıtlayamadan önce baş şüpheli haline gelir. Gerçek suçluyu bulamazsa Koruyuculuk unvanını, anılarını ve hayatını kaybedecektir.

 

Mac paramparça olmadan önce gizemi çözebilecek midir?

Bir önceki yazımız olan Esaret Şehrinde Bir Kitapçı - Shari J. Ryan başlıklı kitabımızda Esaret Şehrinde Bir Kitapçı, Esaret Şehrinde Bir Kitapçı ekitap indir ve Esaret Şehrinde Bir Kitapçı ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.