Aşkın Kokusunu Aldım 4 - Meral Kır - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Aşkın Kokusunu Aldım 4 – Meral Kır

Aşkın Kokusunu Aldım 4 – Meral Kır

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Haziran 21st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 456
Yazar: Meral Kır

175 Kişi Tarafından Görüldü

 

Hiçbir aşk bu kadar imkânsız olmamış ve hiç kimse aşkı bu kadar çok istememişti.

 

Aşktan kaçan bir kadın… Aşktan yanarak vazgeçmiş bir adam… Yaralarını sarmalarına engel olan yalanlar ve geçmişten gelen büyük sırlar…

 

Futboldaki büyük başarılarını antrenörlüğüne de taşıyan Barış Dağlı için hayat, tek ailesi olan Fırat’tan ibaretti. Onu korumak adına, ustaca kullandığı kelimeleriyle karşısındakini çileden çıkaran Serra Sancaktar’ı hayatına dâhil etmeye karar verdiğinde genç kadının menekşe kokusunu hesaba katmamıştı.

 

Üstelik artık kalbi gibi takımı da tehlikedeydi. Hırsına yenilen oyuncusunun ölümünün ardındaki sırlar, karanlık geçmişi yeniden aydınlattığında Barış’ın önce kalbini, sonra da Serra’yı kurtarması gerekecekti.

 

Her zorluğa direnen Serra’nın gücü bir tek aşka yetmediğinde, kırılan kalbinin parçalarını toplaması hiç kolay olmamıştı. Çünkü tüm bencilliği ve hainliğiyle, başka bir kadının yaktığı bu adama âşıktı.

 

Soluksuz okuyacağınız bir macera ve her satırında size kendini hissettirecek amansız bir aşk hikâyesi…

Bir önceki yazımız olan Narsist - Vi Keeland başlıklı kitabımızda Narsist - Vi Keeland, Narsist - Vi Keeland ekitap indir ve Narsist - Vi Keeland ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Aşkın Kokusunu Aldım 4 – Meral Kır” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.