Asil Bir Kadın (Kayıp Lordlar Serisi 2) - Mary Jo Putney - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Asil Bir Kadın (Kayıp Lordlar Serisi 2)  –  Mary Jo Putney

Asil Bir Kadın (Kayıp Lordlar Serisi 2) – Mary Jo Putney

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2011
Eklenme: Nisan 9th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 398
Yazar: Mary Jo Putney

1.370 Kişi Tarafından Görüldü

Şaşırtıcı bir geçmişi olan güzel bir dula gönlünü kaptıran asi bir soylunun heyecan verici ve duygusal hikâyesi ile devam ediyor.

Daventry Kontu’nun kalan tek vârisi olan savaş yorgunu Binbaşı Randall görevinin bilincindedir: Bir eş bulup oğul sahibi olmak. Onun konumundaki bir erkek için en mükemmel gelin adayı nezaket kurallarını bilen uysal bir genç kızdır. Fakat Randall’ın hayallerini süsleyen kadın bir köy ebesi olan Julia Bancroft’tur.

Julia ilk kocasının arkadaşları tarafından kaçırılmasının ardından neredeyse tanımadığı ama asla unutamadığı bir adam tarafından kurtarılır ve ondan evlenme teklifi alır.

Bu yakışıklı ve gizemli binbaşı ile evlenir ancak kendinde bir erkeğe güvenebilme cesaretini asla bulamaz.

Fakat tutku yavaş yavaş Julia’nın kırık kalbini ısıtır, korkularını yatıştırır ve genç kadın çok geçmeden kayıp bir lorddan gerçek bir evliliğin nasıl olduğunu öğrenebileceğini düşünmeye başlar.

Özet

Randall Binbaşı olarak görevde iken amcası tarafından gelen mektupla varis olduğunu öğrenir ve askerliği bırakıp kendine uygun bir eş bulmak için evine döner. Ama aklında Julia vardır.

Julia’nın kendine uygun olmadığını bilir ama kalbi onu ister ve onu görmek için gider. İyi ki de gitmiştir gittiği gün onun kaçırıldığını öğrenir ve onu kurtarır. Sonrası ise Julia’nın amcasının oğlunun eşi olduğunu ve onu kazayla öldürdüğünü öğrenir. Ve onu korumak isteyip evlenme teklif eder.

Julia bu teklifi kabul etmek istemez ama Randall onu ikna etmeyi sonunda başarır ama olaylar bundan sonra başlar.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.