%100 Okul ve Sınav Başarısı - Numan Kasap - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

%100 Okul ve Sınav Başarısı – Numan Kasap

%100 Okul ve Sınav Başarısı – Numan Kasap

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Eylül 6th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 104
Yazar: Numan Kasap

3.302 Kişi Tarafından Görüldü

“Bu kitap size; günümüzün popüler kişisel gelişim tekniği olan NLP desteğiyle okulda ve sınavlarda başarılı olmak için bir modelleme sunmaktadır. Başarı tek başına ortaya çıkacak bir durum değildir. Başarı bir süreç sonunda belli aşamalardan geçerek oluşur.

Kitapta bu süreçler her bölümde ayrıntılara inilerek anlatılmıştır. Öğrencinin kendini tanımasını, nasıl öğrendiğini bilmesini, yeteneklerinin ve ilgi alanlarının farkında olmasını sağlayacak teknikler üzerinde durulmuştur. Yapılan modellemede öğrencinin farkındalık kazanmasını sağlayacak çalışmalar mevcuttur.

Hedef belirlemeye, zaman yönetimi ve planlama yapmaya yönelik başlıklar sürekli değişen eğitim ve sınav sistemine uygun ve etkili yöntemlerdir. Kitabı özümseyerek okuyup, anlatılan yöntemleri sırasıyla hayatınıza geçirdiğinizde, okulda ve sınavlardaki başarınızın süreç içinde katlanarak arttığını göreceksiniz.”

Bir önceki yazımız olan Kansersavar Mutfak - Elif Güveloğlu başlıklı kitabımızda Kansersavar Mutfak Elif Güveloğlu epub indir, Kansersavar Mutfak Elif Güveloğlu epub oku ve Kansersavar Mutfak Elif Güveloğlu oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“%100 Okul ve Sınav Başarısı – Numan Kasap” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.