Yeni Bir Ben - Merve Öztürk - PDF E-Kitap Oku, İndir
Yeni Bir Ben – Merve Öztürk

Yeni Bir Ben – Merve Öztürk

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2018
Eklenme: Kasım 2nd, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 144
Yazar: Merve Öztürk

1.169 Kişi Tarafından Görüldü

Hayat mucizelerle doludur. Onları görmezden gelmek, güvenli alanlarınızda ufacık bir dünyada içten içe arzu etmediğiniz bir kısırdöngünün içinde olmak da sizin kendi seçiminizdir; mucizelerin gerçekleşebileceğine inanıp yeni hayallere yelken açmaya cesaret edip onlara adım adım yaklaşmak da.

Kabukları atmak, değişip dönüşmek, büyümek sancılıdır. Ama taptaze, yepyeni bir sen çıkar ortaya. Potansiyelini keşfetmek ve kendi versiyonunun en iyisi olabilmek için atman gereken adımların ne olduğunu bilmek ister misin?

Yeni Bir Ben Merve Öztürk Kitabı Tanıtım Amaçlıdır.

Hayal ettiğin yaşama nasıl kavuşacağını? Evren herkese sunabileceği kadar bolluk ve bereketle doludur. Onları elde edebilme gücü ise insanın kendisindedir. Sana yol gösterecek bu başarı hikâyesini okurken, içindeki egzersizleri üşenmeden yaparsan, son sayfaya geldiğinde zihninde hissettiğin değişime ve bunun yaşamına yansımasına inanamayacaksın.

Elinde tuttuğun bu kitap arzu ettiğin yaşama ve başarıya seni bir adım daha yaklaştıracak bir kişisel gelişim kitabıdır.

Bir önceki yazımız olan Minik Öpücükler - Lloyd J. Schwartz başlıklı kitabımızda Minik Öpücükler Lloyd J. Schwartz, Minik Öpücükler Lloyd J. Schwartz epub indir ve Minik Öpücükler Lloyd J. Schwartz Özet ve tanıtımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.