Sonsuzluğun Mesajı - Marlo Morgan - PDF E-Kitap Oku, İndir
Sonsuzluğun Mesajı – Marlo Morgan

Sonsuzluğun Mesajı – Marlo Morgan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Ekim 24th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 413
Yazar: Marlo Morgan

120 Kişi Tarafından Görüldü

Bizim seçme şansımız vardır. Bizim özgür irademiz vardır ve bizler bunun farkındayız. Ne kadar disiplinli olacağımıza yalnızca biz karar veririz ve bundan dolayı sorumluyuz. Bizler yaratıcı varlıklarız. Sınırsız yaratıcılığa ulaşabiliriz. Biz burada bir diğerimiz için, yardım etmek, geliştirmek, eğlendirmek, karşılıklı ilişkide bulunmak için bulunuyoruz. Bizler burada bu gezegene bakmak için bulunuyoruz. Enerjinin bilgisi ve bu bilginin idare edilmesi bilincimizle birlikte gelir. Birçok duygumuz vardır ve bizler sonunda anahtarın çok basit olduğunu anlayacağız. Bu anahtar yargısız, koşulsuz sevgidir. Eğer bir şey karmaşık gibi görünüyorsa, bu, sevgi değildir; başka bir şeydir. Sevgi, duruma göre hangi rol daha fazla yardımcı oluyorsa, yardım edici, verici ya da alıcı olabilir. İnsanlar bilgeliğe ulaşabilirler, ama diğer canlılara bu fırsat verilmemiştir. Duygusal bilgeliğe ulaşmak bizim yeryüzündeki görevlerimizden biridir.

Marlo Morgan’ın uluslararası bestseller olan Bir Çift Yürek adlı kitabının ardından uzun süredir beklenen bu ikinci kitabı, aborijin bilgeliğinin, biz değişime uğramış insanlara gönderdiği Sonsuzluk Bilgeliği Mesajı’nı iletmeye devam etmektedir.İki Aborijin bebek… Doğumlarından kısa bir süre sonra beyaz insan tarafından annelerinin elinden alınırlar. İkizlerden bir tanesi Amerika’ya doğru uzanan ve her tür acıyı yaşadığı yolculukta, diğeri ise bir yetimhanede kendi köklerinden koparılmaya çalışılırlar. Ancak bu iki minik Sonsuzluk Ruhu, doğmadan önce kendi kararlarıyla seçmiş oldukları bu yaşam yolunda, Aborijin köklerine, öz doğalarına ve en sonunda da Sonsuzluğun Mesajı’na ulaşmayı başarırlar. Çölü boydan boya aşıp, otuzdört sene boyunca bu yolculukta kendi öz doğasını arayan Beatrice, bilge öğretmenlerinden öğrendiği On Madde halindeki Sonsuzluğun Mesajı’nı hem ikiz kardeşiyle hem de biz değişime uğramışlarla yani Mutantlarla paylaşmaktadır.

İyi Yolculuklar!

Bir önceki yazımız olan Bir Çift Yürek - Marlo Morgan başlıklı kitabımızda Bir Çift Yürek Marlo Morgan, Bir Çift Yürek Marlo Morgan epub indir ve Bir Çift Yürek Marlo Morgan epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.