araba kiralama Ormanın İçine: Mowgli'nin Öyküleri - Katherine Rundell - PDF E-Kitap Oku, İndir
Ormanın İçine: Mowgli’nin Öyküleri – Katherine Rundell

Ormanın İçine: Mowgli’nin Öyküleri – Katherine Rundell

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2018
Eklenme: Mayıs 13th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 240
Yazar: Katherine Rundell

60 Kişi Tarafından Görüldü

Orman da , modern bir klasik, Katherine Rundell, Kipling’in en iyi bilinen karakterleri için Baloo ve Shere Khan’dan Kaa ve Bagheera’ya kadar büyüleyici ve çekici kökenli hikayeler yaratıyor.

Mowgli, Hint ormanlarında dolaşırken, her kısa hikayeyi daha geniş bir bütün halinde bir araya getiren bu zekice görsel hikaye, okuyucuları hem güldürüp hem de ağlatıyor.

Yaratıcı dahisi Kristjana S Williams’ın folyo kapaklı, şerit işaretleyicili ve renkli resimleriyle göz alıcı bir şekilde üretilmiş hediye ciltli kitap, bu gerçekten tüm ailenin paylaşacağı bir kitap.

Rudyard Kipling’in ilk defa 1894’te Macmillan tarafından yayımlanan The Jungle Book , çocuk edebiyatının en dayanıklı kitaplarından biri. Katherine Rundell bunu, yeni ve büyüleyici masalının temeli, en sevdiği karakterlerin ilk yıllarını paylaşıyor ve Kipling’in klasiğinde olan yaratıkları, aile ve dostluk, sadakat ve orman kanunu ile ilgili hikayeler ve son savaşı anlatıyor. Ormanın geleceğine karar veriyor.

Yazar Hakkında;

Katherine Rundell çocukluğunu Afrika ve Avrupa’da geçirdi ve şu anda Rönesans edebiyatı üzerine çalıştığı Oxford’daki Tüm Ruhlar Koleji Üyesi’dir. 

The Girl Savage, Rooftoppers , The Wolf Wilder ve The Explorer’ın en çok satan yazarıdır . 

2014 yılında Waterstones Çocuk Kitapları Ödülü ve Mavi Peter Kitap Ödülü’nü ve 2018’de Costa Çocuk Kitapları Ödülü’nü kazandı.

Yazıları – çoğunlukla kitaplarda, aynı zamanda tırmanışta, sanatta ve kurtlarda – Londra Review of Kitaplar , New York Times , Telgraf ve Akıllı Yaşam .

Kristjana S Williams , Central St Martins’te grafik tasarım ve çizim yapan İzlandalı bir sanatçı. 

Yaratıcı Yönetmen olarak çalıştı ama şimdi kendi stüdyosunda güzel sanat eserleri, sanat eserleri, mobilyalar ve daha pek çok şey yaratıyor.

Çalışmaları endüstride ünlüdür ve D&AD ödülü, Clio Ödülü ve New York Festivals Grand Prix’de birincilik ödülü de dahil olmak üzere sayısız ödül kazandı. Daha önce Geniş Gözlü Baskılar için Wonder Garden’ı resmetmiştir.

Tanıtım Bülteninden

Yayın tarihi :20 Eylül 2018

Sayfa sayısı :240

Bir önceki yazımız olan Filozof Meşe - Anooshirvan Miandji başlıklı kitabımızda Filozof Meşe, Filozof Meşe epub ve Filozof Meşe özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.