Ölüme Hazır Ruh - Lisa Jackson - PDF E-Kitap Oku, İndir
Ölüme Hazır Ruh – Lisa Jackson

Ölüme Hazır Ruh – Lisa Jackson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2018
Eklenme: Ekim 14th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 416
Yazar: Lisa Jackson

613 Kişi Tarafından Görüldü

Hiçbir şey seni…

Katil, fotoğraflara bakarken kalp atışlarının hızlandığını fark etti. Hepsi suçlu altı kişi. Ve Dedektif Regan Pescoli ile Selena Alvarez bu listenin başında geliyordu. Teker teker hepsinin izini sürecek, nişan alacak ve yere düşen cansız bedenlerinin, bembeyaz kış manzarasını kana bulayışını izleyecekti. Birini çoktan öldürmüştü ve geriye beş kişi kalmıştı.

Ölüme Hazır Ruh Lisa Jackson Kitabı Tanıtım Amaçlıdır.

Katilinle yüzleşmeye…

Şerif Dan Grayson’ın vuruluşu Grizzly Falls Polis Teşkilatı’nı derinden sarsmıştı. Yeni ilişkisi ve Grayson’a duyduğu sonsuz sadakat arasında savaş veren Alvarez, Pescoli ile birlikte bir şüpheliler listesi oluşturmaya çalışıyordu. Araştırmalar derinleştikçe, vaka daha kişisel ve tehlikeli bir hal almaya başladı. Ünlü bir yargıcın ölü bedeninin bulunması ve katilin, basın mensuplarına “Sıradaki kim?” yazan bir not göndermesi, işleri daha da karıştıracaktı.

Hazırlayamaz…

Pescoli’nin sabrı tükeniyordu. Adaletin yerini bulmasını her şeyden çok isteyen dedektif, çok az sayıdaki kanıtı bulmak için gerekirse tek başına çalışacaktı. Bundan emindi. Ancak Pescoli, araştırmasının sonunda, kendisini en başından beri gözünün önünden bir an olsun ayırmayan bir canavarla karşılaşacaktı. Sonunda avcı, avı ile karşılaştığında her iki tarafın da öldürmeye istekli ve ölmeye de hazır olması gerekecekti.

Bir önceki yazımız olan İki Mükemmel Boşluk - Deniz Moralıgil başlıklı kitabımızda İki Mükemmel Boşluk, İki Mükemmel Boşluk epub indir ve İki Mükemmel Boşluk epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.