Meğer Ne Çok Sevmişim (The Hathaways Serisi 5) – Lisa Kleypas

Meğer Ne Çok Sevmişim (The Hathaways Serisi 5) – Lisa Kleypas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Temmuz 2015
Eklenme: Ocak 31st, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 368
Yazar: Lisa Kleypas

124 Kişi Tarafından Görüldü

Meğer Ne Çok Sevmişim ; Doğa ve hayvanlara düşkünlüğüyle bilinen Beatrix Hathaway’in kendini rahat hissettiği tek yer açık alandır. Daha önce Londra sezonuna katılmasına rağmen, duru bir güzelliğe sahip bu genç kadının karşısına onu heyecanlandıran veya ciddi anlamda ona kur yapan biri çıkmamıştır.

Kız kurusu sıfatından kurtulmasının tek yolu budur. Çok geçmeden, kader karşısına aradığı kişiyi çıkaracaktır.

Bu yüzden çaresizce kendini aşkı hiç bulamayacağına inandırmıştır. Ancak Hathaway kardeşlerin en sıra dışı üyesinin sıradan birini hayatına almasının artık zamanı gelmiştir.

Yakışıklı ve cesur Yüzbaşı Christopher Phelan savaştan döner dönmez, Beatrix’in arkadaşı olan, hayat dolu Prudence ile evlenmeyi düşünmektedir. Ancak Pru’ya yazdığı mektuplarında sözünü ettiği gibi savaş meydanında geçen hayat onun ruhunu karartmıştır.

Christopher eskisi gibi değildir artık. Pru’nun yaşadığı hayal kırıklığını fark eden Beatrix arkadaşına yardımcı olmaya karar verir. Christopher’a gönderilen mektupları genç kadının adına kendisi yazacaktır. Beatrix ile Christopher arasındaki yakınlaşma kısa bir süre sonra bambaşka bir hal alır; yoğun bir çekim gücü ve tutku baş gösterir…

Genç adam eve döner dönmez sevdiği bu kadının karşısına çıkacaktır. Beatrix’in masum oyunu, karşılık bulamayan bir aşk acısıyla ve inkâr edilemez bir tutkuyla sonuçlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Hayvan Mezarlığı (Gecenin Pençesi) - Stephen King başlıklı kitabımızda Hayvan Mezarlığı epub indir, Hayvan Mezarlığı epub oku ve Hayvan Mezarlığı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.