Mandalina ve Umut – Katie Marsh

Mandalina ve Umut – Katie Marsh

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2016
Eklenme: Ocak 31st, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 440
Yazar: Katie Marsh

93 Kişi Tarafından Görüldü

Mandalina ve Umut, Sadakat ve mutluluk arasında seçim yapmak zorunda kalan bir kadının ikilemi. Hannah, boşanmak istediğini söyleyeceği gece, eşi aniden felç geçirir. Tom henüz 32 yaşındadır. Artık telefon kullanmak ve Hannah’ya sarılmak bir yana; ne yürüyebilir ne de kendi yemeğini yiyebilir haldedir.

Hannah, kendini kapana kısılmış hisseder. Eşiyle ilgilenmek zorunda olduğunun farkındadır, her ne kadar onu terk etmeye hazır olsa da. Ancak Tom, hayatın ona kazandırdığı yeni bakış açısı ve artık sahip olduğu bolca zaman sayesinde hayatını yeniden gözden geçirir ve evliliğini kurtarmaya kararlıdır.

Tekrar eşinin âşık olduğu adam olabilecek midir, yoksa bunun için çok mu geç kalmıştır?

Hayatı altüst eden bir hastalığın, duygusal ve gerçekçi portresi. Ustaca kaleme alınmış bu kitap; sizi aşk, kayıp ve ikinci şanslardan geçen ilham verici bir yolculuğa çıkaracak.

“Mandalina ve Umut”, elinizden bırakamayacağınız bir çıkış romanı. Sizi bazen gözyaşlarına, bazen kahkahalara boğacak, bazen de durup hayatta asıl önemli olan şeyin ne olduğunu düşünmenize sebep olacak.

Bir önceki yazımız olan Meğer Ne Çok Sevmişim (The Hathaways Serisi 5) - Lisa Kleypas başlıklı kitabımızda Meğer Ne Çok Sevmişim epub indir, Meğer Ne Çok Sevmişim epub oku ve Meğer Ne Çok Sevmişim pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.