Lykke-Dünyanın En Mutlu İnsanlarının Sırları - Meik Wiking - PDF E-Kitap Oku, İndir
Lykke-Dünyanın En Mutlu İnsanlarının Sırları – Meik Wiking

Lykke-Dünyanın En Mutlu İnsanlarının Sırları – Meik Wiking

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 11th, 2018
Dil: Türkiye
Sayfa: 288
Yazar: Meik Wiking

715 Kişi Tarafından Görüldü

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

DÜNYANIN EN MUTLU İNSANLARININ SIRLARI

Danimarka’nın neden dünyanın en mutlu ülkesi olarak anıldığını anlamak zor değil. iş ile özel yaşamı kusursuz bir dengede tutmaları, ücretsiz iyi eğitim imkanı sunmaları, trenlerinin her zaman vaktinde kalkması bir yana, Danimarkalı’nın evlerde tüm dünyadakine kıyasla daha fazla mum yakılıyor.

Danca karşılığı lykke olan mutluluk hakkında kimse Kopenak da mutluluk araştırmaları enstitüsü’nün ceo’su ve hygge kitabının yazarı Meik Wiking kadar çok şey biliyor olamaz. wiking, hayattan keyif almak konusunda Danimarkalılardan öğreneceğimiz çok şey olsa da mutluluk kapılarını açan anahtarların dünyanın dört bir yanına gömülü olduğuna inanıyor.

bu küçük ama büyüleyici kitapta o anahtarları bulmak için bir hazine avına çıkacağız. Meik Wiking değerli vaktimizi nasıl geçirdiğimizden komşularımızla ilişkilerimize ve akşam yemeği alışkanlıklarımıza kadar pek çok farklı konuda dünyanın dört bir yanından topladığı kanıtları, hikayeleri ve ipuçlarını bir araya getiriyor. bu kitap aslında hepimize hayatlarımıza biraz daha lykke katmanın yollarını öğretecek dolu dolu, rengarenk bir rehber.


Zurück Anschreiben (aus Promotion Bulletin)

DAS BESTE DER GLÜCKLICHEN MENSCHEN DER WELT

Dänemark ist nicht schwer zu verstehen, warum er als die glücklichste Land der Welt bezeichnet. halter Beruf und Privatleben in perfekter Balance, gute kostenlose Bildungsmöglichkeiten bieten, da die Entfernung eines Zuges ist immer auf Zeit, im Vergleich zu den Kerzen auf der ganzen Welt in einem dänischen Hause verbrannt.

KOPENHAGEN dänisches Geld, um jemand über das Glück von Glück Forschungsinstitut lykke CEO und Autor des Buch hygge nicht viel, bis Meike Wiking kennen. wiking, viel über die dänische das Leben genießen zu lernen, obwohl der Schlüssel, der die Tore des Glücks öffnet, dass auf der ganzen Welt begraben glaubt.

Wir werden auf Schatzsuche gehen, um die Schlüssel in diesem kleinen, aber faszinierenden Buch zu finden. Wie wir unsere kostbare Zeit Wiking Meike unsere Beziehungen zu unseren Nachbarn und unsere Abendessen Gewohnheiten so viele verschiedenen Themen Beweise gesammelt aus dem ganzen Welt verbringen, bringt es zusammen Geschichten und Tipps. Dieses Buch ist voll von der Tatsache, verpackt, dass alle von uns die Art und Weise unseres Lebens ein wenig mehr lykke Schicht, eine bunte Führung zu unterrichten.


 

Bir önceki yazımız olan Kalbimdeki Düşman - Hamide Yeşilyurt başlıklı kitabımızda Kalbimdeki Düşman epub indir, Kalbimdeki Düşman epub oku ve Kalbimdeki Düşman Hamide Yeşilyurt hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.