Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar - Ateş Aybora - PDF E-Kitap Oku, İndir
Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar – Ateş Aybora

Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar – Ateş Aybora

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2018
Eklenme: Ekim 16th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 346
Yazar: Ateş Aybora

65 Kişi Tarafından Görüldü

Ayakları onu daha önce defalarca gitmek istediği ama bir türlü gidemediği bir yere doğru götürdü.

Büyük bir bahçe kapısının önüne geldi, kırmızıya boyanmış kapıyı çaldı, heyecanlıydı. Kapıyı altmış yaşlarında bir kadın açtı.

Kadın başını beyaz bir örtüyle kapatmış, uzun bir elbise giymişti, yüzünden nur akıyordu. Âdem bir an yanlış yere geldiğini düşündü, kadının yüzüne bakmadan, elindeki kâğıdı ona uzattı, kâğıtta tek kelime ‘Güvenebilirsiniz’ yazıyordu, altına da bir imza atılmıştı. Kadın imzayı tanıdı. Âdem’in yüzüne baktı, hiçbir şey söylemeden onu içeri aldı.

Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar  Ateş Aybora Kitabı Tanıtım Amaçlıdır,

Gösterişli olmayan saatine baktı Mustafa, tam beşi gösteriyordu, karanlığın hâkimiyeti başlamıştı. Sokaklar sessizleşiyor, inen kepenklerin sesleri etrafa rahatsız edici bir ses yayıyordu.

“Sen ne yapıyorsun burada bu saatte?” Kapıyı kapatmak için itince Âdem kapıyı tutup iç tarafa doğru itti. Neriman fazla direnemedi. Âdem içeri girip kapıyı kapattı. Karşısındaki kadın çok güzeldi.

Mustafa erkenden dükkânına gelmiş çay, üstüne çay, sigara üstüne sigara içiyordu. Aklı fikri komiserdeydi, Aysun ile yalnız kalmalarına gönlü hiç razı değildi.

Bir önceki yazımız olan Günübirlik Hayatlar - Irvin D. Yalom başlıklı kitabımızda Günübirlik Hayatlar Irvin D. Yalom epub indir, Günübirlik Hayatlar Irvin D. Yalom özeti ve Günübirlik Hayatlar Irvin D. Yalom pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.