araba kiralama Korkunç Bir Gece - Anton Çehov - PDF E-Kitap Oku, İndir
Korkunç Bir Gece – Anton Çehov

Korkunç Bir Gece – Anton Çehov

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Kasım 2012
Eklenme: Ocak 26th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 158
Yazar: Anton Çehov

59 Kişi Tarafından Görüldü

“Azizim Pogostov! Kayınbabamın işlerinin bozulduğunu biliyorsun. Boğazına dek borca batmış durumdadır.

Yarın öbür gün eşyalarını haczetmeye gelebilirler. Bu, hem onun, hem de benim ailemizi yok etmeye, namusumuzu lekelemeye yeter. Ben onuruna düşkün bir adamım. Dün yaptığımız aile toplantısında kaynatamın değerli, para eder nesi varsa saklamaya karar verdik.

Adamcağızın tüm varlığı tabutları olduğu için (Bildiğin gibi kendisi kentimizin en iyi tabut ustasıdır) bunların en değerlilerini seçtik. Bir dost olarak bize yardım etmeni istiyorum, desteğini bizden esirgeme, malımızı, onurumuzu kurtar! Bunu bizden esirgemeyeceğini umarak, aziz dostum, geri isteyinceye dek odanda kalması için bir tabut gönderiyorum. 

Yakın arkadaşlarımın, dostlarımın yardımı olmazsa mahvolacağımız yüzde yüz. Tabut sende en fazla bir hafta kalacaktır. Gerçek dost bildiklerime birer tane gönderiyorum. Sizlerin gönlüyüceliğinize, iyilikseverliğinize güvenim sonsuzdur.”
-İvan Çelyustin-

Bir önceki yazımız olan Dokuz Gün - Gilly Macmillan başlıklı kitabımızda Dokuz Gün Gilly Macmillan, Dokuz Gün Gilly Macmillan epub indir ve Dokuz Gün Gilly Macmillan epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.