Kanın Büyüsü – Büşra Toraman

Kanın Büyüsü – Büşra Toraman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 23 Ocak 2019
Eklenme: Ocak 29th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 560
Yazar: Büşra Toraman

4.965 Kişi Tarafından Görüldü

Kurtların arasında yalnızca yer edinmekle kalmayıp aynı zamanda onlardan birine dönüşen Ada’nın artık en büyük sorunu hayatta kalmak değildi. Tanıştıkları ilk günlerde gördüğü Dawson, daha beter bir şekilde geri dönmüştü. Amona’nın büyüsü yüzünden bambaşka bir gerçekliğe hapsolan Dawson, Ada’nın tahmininden daha büyük bir karanlıktaydı.

Büyücülerin onlara karşı harekete geçmesiyle tüm öncelikleri değişecekti. Ada’nın efsanevi bir yaratığa ala kurda dönüştüğü haberi tahminlerinden daha hızlı yayılmıştı. Yeni güçlerini keşfederken aynı zamanda ailesini kurtarmaya çalışan Ada için savaşmaktan başka bir seçenek yoktu.

Bir savaş yaklaşıyordu. Üstelik bu savaşı önce kocasına, sonra da kurtların en büyük düşmanlarına karşı vermek zorundaydı. Beklemediği şeyse geçmişinden gelen hayaletlerin ona yardım etmesiydi.

“Kan ve küf kokulu bir depoda, kocası yaralı bir halde masaya bağlanmışken uykuya daldı. Ona yardım etmedi, kurtulması için kelepçelerini çözmedi. Sadece sıradaki işkencesinin ne zaman başlayacağını düşündü.

Yanında duran bıçağını temizlemişti. Kullanılmaya hazırdı.”

(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 560

Ebat : 13 x 19,5

İlk Baskı Yılı : 2019

Baskı Sayısı : 1. Basım

Bir önceki yazımız olan Uyum Anahtarı - İlker Canbulut başlıklı kitabımızda Uyum Anahtarı İlker Canbulut, Uyum Anahtarı İlker Canbulut epub ve Uyum Anahtarı İlker Canbulut Özet hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kanın Büyüsü – Büşra Toraman” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.