Kalbimdeki Düşman - Hamide Yeşilyurt - PDF E-Kitap Oku, İndir
Kalbimdeki Düşman – Hamide Yeşilyurt

Kalbimdeki Düşman – Hamide Yeşilyurt

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ağustos 2017
Eklenme: Eylül 11th, 2018
Dil: Türkiye
Sayfa: 664
Yazar: Hamide Yeşilyurt

633 Kişi Tarafından Görüldü
“Senden ölesiye nefret ediyorum Andreas!”
“Yanılıyorsun Olivia…Sen beni ölesiye seviyorsun güzel Leydim…”
İskoç bağımsızlık savaşlarının ortasında kin ve nefretle başlayan,hırs ve intikamla devam eden,imkansızlıkları zorlayan bir aşk…Andreas McGray bir diğer adıyla Çakal!
Bir İskoç vatanseveri William Wallece in cesaretinin ve özgürlük düşüncelerinin peşinden giden,güçlü İskoç klanının yenilmez lideri Andreas McGray,İskoç sınırlarına yakın olan İngilizlere tabiri yerinde ise nefes aldırmamaktadır.Hatta güçlü İngiliz askerlerini zekası ve kudreti ile yenmeyi başaran tek adamdır.
Acımasızlığı ve döktüğü kanlarla suladığı İngiliz toprakları ile ünlü olan adam,tek amacı kendisini öldürmek ve ailesinin intikamını almak isteyen kalesindeki güzel kızdan ister istemez etkilenecektir.
Kitap tanıtım amaçlıdır.
“Ich hasse dich, Andreas!””Du hast Unrecht Olivia … Du liebst mich zu Tode, schöne Leydim …”
Eine Liebe, die mit dem Hass und Hass inmitten der schottischen Unabhängigkeitskämpfe beginnt, setzt sich mit Ehrgeiz und Rache fort und zwingt die Unmöglichkeiten … Andreas McGray ist ein anderer Name Schakal!
Andreas McGray, der unbestrittene Anführer des schottischen Clans, der den Mut und die Freiheit eines schottischen Patrioten William Wallece verfolgt, atmet nicht auf den Spuren der schottischen Grenzen. Er ist der einzige Mann, dem es gelungen ist, starke britische Soldaten mit seiner Intelligenz und Macht zu besiegen.
Der Mann, der für seine englischen Ländereien bekannt ist, die mit Rücksichtslosigkeit und rücksichtslosem Blut schwören, wird nicht von dem einzigKitap tanıtım amaçlıdır. 

Bir önceki yazımız olan Mühürlü Vagon - Hüseyin Hakkı Kahveci başlıklı kitabımızda Mühürlü Vagon Hüseyin Hakkı Kahveci, Mühürlü Vagon Hüseyin Hakkı Kahveci epub indir ve Mühürlü Vagon Hüseyin Hakkı Kahveci epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.