araba kiralama Gün Işığım (Aşkla Seven Adamlar Serisi 2. Kitap) - Özlem Çorapçı - PDF E-Kitap Oku, İndir
Gün Işığım (Aşkla Seven Adamlar Serisi 2. Kitap) – Özlem Çorapçı

Gün Işığım (Aşkla Seven Adamlar Serisi 2. Kitap) – Özlem Çorapçı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Temmuz 2017
Eklenme: Mayıs 14th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 448
Yazar: Özlem Çorapçı

88 Kişi Tarafından Görüldü

Bazı aşklar bebeklikte bulur birbirini. O zaman anlarsın sonun kimdir diye. Mert ile Melek’te öyle hissetmişti. Yılların ardından çocukluk aşkları, gençlik dostluğu engeline takılınca sendeler ve birbirlerini kaybederler.

Duygularının ağırlığıyla kaçan Mert, Bu kaşın ardından gururuna sarılan Melek. İçinizi ısıtacak, gülümseyeceğiniz bir aşk hikayesi. 

“Gitmem gerekiyor dedin ve gittin. Kim için gittin? Ne için gittin? Bilmiyorum. Ama ben senin için geliyorum Mert. İlk söylediğim kelime gibi kalbime işleyen adam, kalbimin tek sahibi olan sana geliyorum. Ne hissediyorsun bilmiyorum? Ya da kimi bekliyorsun?

Dostun, arkadaşın Melek’i mi? Yoksa sevdiğin kızı mı? Sen hangisini bekliyorsun bilmiyorum ama ben, beni seven Mert’i görmeye geliyorum. O beni görmek için cama yapışan küçük Mert’i, babamın her tehdidine rağmen çaktırmadan yanağımı öpen Mert’i, yanımdan bir an bile ayrılmayan Mert’i. Lütfen kırma kalbimi, sarıl sımsıkı bırakma.

Öyle bir şey yap ki görmek şöyle dursun, iliklerime kadar hissedeyim seni…”

Bir önceki yazımız olan Kuğu Kılıcı Serisi 1: Acımasız - Gökcan Şahin başlıklı kitabımızda Kuğu Kılıcı Serisi 1: Acımasız epub indir, Kuğu Kılıcı Serisi 1: Acımasız epub oku ve Kuğu Kılıcı Serisi 1: Acımasız pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.